İzmir'de Hastalarını Gizlice Çeken Doktor Serbest Bırakıldı!

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde kadın hastalarının mahrem görüntülerini gizlice çekerek bir Rus İnternet sitesi aracılığıyla yaydığı iddiasıyla gözaltına alınan doktor, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Emniyetteki işlemlerin ardından Bayraklı'daki İzmir Adliyesi'ne sevk edilen şüpheli, savcılıkta ifade verdi. İfadesi alındıktan sonra tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest kaldı. Şüpheli doktor tutuksuz yargılanacak.

İzmir'de Hastalarını Gizlice Çeken Doktor Serbest Bırakıldı!

İzmir'de ne olmuştu?

İzmir'de Doktor Skandalı: Hastalarının Mahrem Görüntülerini Arkadaşlık Sitelerinde Paylaşmış

Kaynak: DHA

Son Güncelleme: 17 Oca 2019 / 04:01
İzmir'de Hastalarını Gizlice Çeken Doktor Serbest Bırakıldı!
27
42
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye
  Hukuk bilmeyen bir sürü insan yorumlara doluşmuş. Serbest bırakılma kelimesini görünce hemen adalet yok, şu yok bu yok başlamışlar.
  Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış diyor, yani yargılanması sürüyor. Olması gereken bu. Tutuklu yargılamak zaten saçma. Adam belki de iftiraya uğruyor, belki başka bir durum var. Bu yüzden tutuksuz yargılamak doğru olandır. Bu davanın bittiği anlamına gelmez.
  Bu ülkedeki bütün insanlara lise yıllarında zorunlu hukuk eğitimi verilmeli bence. Cidden hiçbir şey bilmiyor kimse.
  Bu ülkede her gün onlarca erkeğe taciz, tecavüz, şiddet iftiraları atılıyor, bu iftiraları atan kızlar bir kere olsun gündeme taşındı mı, bir kere olsun bu kızların iftiraları ortaya çıkınca ceza aldı mı? Bir kere bile ceza almadılar. Hepsi de serbest bırakıldı. Ama kadınlara yönelik bir şey olunca hemen gündeme taşınıyor, ana akım medya hemen haberini yapıyor. Ama konu erkekler olunca kimsenin umursadığı yok. Erkek mağduriyetleri ne sosyal medya sitelerinde paylaşıldı, ne ana akım medya paylaştı ne de iftiracı kızlar ceza aldı.
  Bence cinsiyetlere göre eşit muamele yapılmıyor.
  Son olarak bu olayla ilgili şunu söyleyeyim kanıt varsa bu olayda ve iftira yok ise, o zaman doktora 1-2 sene hapis verilebilir.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   @womaninblack09 Kadın beyanı esastır ı savunanlar da feministler, iftiracı kızları destekleyenler de onlar. İstanbul Üniversitesinde masum bir erkek öğrenciye taciz iftirası atan Feminist Seda Yelkenci, onu destekleyen yine feminist sayfalar oldu, kadın beyanı esastır ı savunmaya devam edeceğiz, Seda Yelkenci haklıdır, kurbana inanın falan dedi hep feminist sayfalar. Erkeği ise direk potansiyel bir suçlu olarak gördüler. Sen o feministliği al defol git burdan. O iğr*nç , pislik ideolojine bir gram bile sempati duymuyorum. O ideolojiye sempati bile duyan erkek düşmanının önde gidenidir. Hepinizden nefret ediyorum. O masum erkeklerin hapse girmesinde en büyük sorumluluğu olan sizlersiniz. Başka kimse değil. Erkekleri potansiyel birer tacizci, tecavüzcü olarak gören, kadın beyanı esastır diyen sizlersiniz. Akp li feminist siyasetçi kadın ne dedi, "kadınlar ne diyorsa doğrudur" , feministler de alkış tuttu, Hadım işkencesini bütün dünyada çıkmasına neden olan sizlersiniz, kadın beyanı esastır savunan sizlersiniz, masumiyet karinesini kadına yönelik suçlarda kaldırılsın guilty until proven innocent i savunan ve getiren yine sizlersiniz.
   Sen insan değilsin, buraya gelip bu yazdığın şeylerle sana sempati besleyeceğimi mi zannediyorsun. Sabah akşam "kodonlar çok ozoloyor" diye zırvalayacağınıza bir kere olsun erkek hakkı savundunuz mu? Hangi feminist sayfa erkek haklarını savunuyor. Tam tersi erkek haklarını yok ediyorsunuz, erkekleri resmen köle olarak görüyorsunuz. Bütün erkek düşmanlıklarının altından hep feminizm çıkıyor.
   Sen bu erkek düşmanlıklarını yapan, çıkaran ve destekleyenlerle aynı yolu yürüyorsun. Senin erkeklerin dostu olman için bir kere bunların karşısında olman ve bunlarla mücadele etmen gerekiyor. Sen şu an buraya gelip, anı kurtarmak için ve o iğr*nç ideolojini empoze etmek için belki 1- 2 salağı kandırırım düşüncesiyle propaganda yapıyorsun. Ama samimiyetin 0. Samimi olan feminist olmazdın.
   Şimdi defol git.

  • Gizli Üye

   Düzeltme : *** Samimi olsan , feminist olmazdın.
   Feminizm başı görüldüğü yerde ezilmesi gereken bir yılandır.

 • barraquda
  olmayacak insanları içeri tıkarlar.. olmayacak adamları serbest bırakırlar.. bu adam şimdi doktorluğa devam mı edecek? nereye gitti hipokrat yemini? nereye gitti ahlaki değerleri? bu insanlar şimdi her doktora gittiklerinde acaba bu doktor muydu demeyecek mi? cezasız kalıyorsa ve bu adam görevden uzaklaştırılmıyorsa bunu herkes yapamaz mı? biri internete verir.. diğeri ifşa yapar.. bir diğeri evinde fantezi koleksiyonu yapar.. bu nasıl bir rezalettir? bu nasıl bir adalet sistemidir..
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • melisaakarlar
  Videoyu neden çektiğini sorgulamaktan çok nasıl serbest kaldığını anlamaya beynim yetmedi. Memlekette sağlıkçıya, eğitimciye, adalet savunucularına güvenmeyeceğiz de kime neye nasıl güveneceğiz anlayamadım ben doğrusu. İğrenç mahluk ya
  Görüş hala geçerli mi?
 • Ayalll
  Hep derim: Mesleğin olacağına ahlakın olsun, adam ol adam!
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2540
 • Ragnar_Lodbrok
  Bence bu olayda doktorun sapıklığından çok, kafasızlığı söz konusu.

  Muhtemelen elindeki kayıtları başka birisi falan sundu internete.

  Zaten bir sürü fotoğraf, şu bu çekiyor bu adamlar bu işler için.

  Haa, sonuçta skandal mı, skandal. İşten uzaklaştırılması normal, çünkü internete kendisi koymasa bile, milletin şahsi bilgilerine sahip çıkabilmesi gerekirdi.
 • Boğa1993
  adaletini s. ktiğimin güya müslüman ülkesi ş. erefsizler bir kadın bunu yapmaz ama erkek yapar o yüzden her alanda özellikle eğitimde kadınların desteklendiği daha çok kadınların yer aldığı kadın yönetiminin olduğu bir toplum inşası farzdır... doktorlarda yargıçlarda öğretemnelerde kadın olmalı.. bir kadın bir kadına bunu yapmaz... şerefsiz adi onu yargılayan serbest bırakanda erkektir kesin!!! o doktorunda onu serbest bırakanın anasını bacısını ben... öpeyim ne demek istediğimi anladınız...
 • slashx
  Bu adamın hipokrat yemini yok mu? Onu da geçtim böyle bir davranışta bulunan bir insan nasıl oluyor da serbest kalıyor? Üstelik bu adam mesleğine de hiçbir şey olmamış gibi devam mı edecek?
  Geçmişten bugüne karşılaştığımız her olayda ''Ülkedeki adaletin geldiği son nokta'' diyoruz fakat o nokta bir türlü konmuyor. Her seferinde çıtayı biraz daha yükseltiyoruz adaletsizlik bakımından.
 • oromero
  Öncelikle olay doğruysa , ki doğru gibi görünüyor, şerefsizin meslekten men edilmesi ve cezaevindeki erkeklere gereği yapılmak üzere hediye edilmelidir. :)
  Bir de serbest bırakılma olayında adli kontrol konarak serbest bırakılması kanuni açıdan doğru bir karardır, fakat soruşturma sonuçlanana kadar meslekten el çektirilmelidir.
 • Ferideslem
  Nerde bu Hipokrat yemini nerde bu adalet bir insan mesleğinin onurunu bırak kendi onurunu bile mi bu kadar yere düşürür yazıklar olsun cidden
  • Üzeni-Yolla

   Erkek doğar bir insan ama adamlık sonra edinilen bişey mesleği doktor olsa nolacak cinsiyeti erkek olsa nolacak adam olamadıktan sonra

 • CaptainDrake
  Eleman iyi ifade vermiş yalnız. Avukatları iyidir bunun. Adalet, adalet öyle burda bağırdığınız gibi olmuyor işte. Sağlam bir avukatla tereyağından kıl çeker gibi kurtulabiliyorsun. Takipte olunacaktır sonuç olarak dava daha düşmedi.
 • Ruhudar_mucize
  Adaletine kurban olduğum ülkeme' de bu yakışırdı...
 • Odysseyy
  Serbest bırakılmasına hiç şaşırmadım. Adaleti sadece Müge Anlı sağlıyor, helal olsun. Allah onu ve ailesini korusun. Herkesin harcı değil.
 • Ulanbaturhate
  Kanunda açık bir şekilde suç teşkil ediyor bu ne saçmalıktır
 • panzehirr
  Yazık o kadar okuyup doktor olmuş ama insan olamamış ayrıca ben bu adalet kavramını anlamıyorum ohh her haltı yapsın sonra serbest ne ala memleket
 • Mr-BroVnii-13
  Arkadaşlar böyle birşey olmamış olabilir yoksa neden serbest kalsın, bu suç çünkü yanlış anlaşılma vardır.
 • Deryabulut
  Vk da paylaşıyordur kesin hayvan. Şu adaletsizlik beni çileden çıkartan en büyük şey.
 • nurok
  Şerefsiz pislik. 40 yıl düşünsem aklımdan böyle bir ihtimal geçmezdi. Böyle insanlara da hiçbir şey olmuyor..
 • Camelliaa
  Bunlar nasıl serbest bırakılıyor ya bunu serbest bırakan kişiyi sorgulamak lâzım.
  • Şu tip sorular da tuhaf, mahkeme sürerken bu tip davaları olan şahısları direkt içeri almazlar.

   Tutuksuz yargılanır, işlediği suça hakim hapis cezası verirse içeri girer, vermez başka bir ceza verirse tekrar tutuklanmaz.

   Seneler oldu, halen daha anlamadı insanımız bu işleri.

   Ha diyeceksin ki 'niye içeri atılmıyor', daha adamın ne dahli var, kendisi mi koydu, yoksa gafletinden ötürü mü birisi servis etti o bile bilinmiyor anlaşılan.

  • Camelliaa

   Böyle insanları düşünmeden direk hapse atmak gerekiyo siz anlamamışsınız beni.

  • İşte o yüzden hukuk falan var.

   Hani, sokaktaki ne dediğini bilmeyen, hissi davranan insanların aksine kimin ne suçu var anlaşılsın ona göre ceza verilsin diye.

  • Hepsini Göster
 • simiramiss
  Aslında aramıza salarak en büyük iyiliği yapıyolar (!) belkide en iyi cezayı bizim vermemiz gerek 👊🏻
 • süperbenn
  Rezillik. Adalet sistemi bitik. Adalet mülkün değil tekelcilerin temeli. Yazıklar olsun
 • Aerandil
  Umarım hak ettiği cezayı alır sonuçta dava sonuçlanmadı
 • AlCaponee
  Ee o zaman eşi kardeşinin başına bu durum gelmiş kişi o doktorun kafasına iki tane sıksın onuda adlı kontrol şartıyla salsınlar.
 • Adınıgönlümeyazdim
  Izmirde normal. G. T meme açık gezerler doktor videoya alınca niye zorlanirina gitti? Izinsiz yaptığı icin değil mi.
 • FurkanKaya357
  Kadın uzmanları kadın olmalı elin erkeğine oralarını buralarını gösteriyorlar o adamda cük yok mu
 • Sert-kiz
  Devlet memurları artık eskisi gibi değil güvenmemek lazım
  • oromero

   18 Yaşınla devlet memurlarını değerlendirdin ya... dünyanın bir çivisi daha çıktı.

 • Türkiye olunca bu tür şeyleri daha çok görecez. Yazıklar olsun güzelim mesleği nasıl kirletiyorlar.
 • Serbest mi yahu anlamıyorum sokakta yanlışlıkla birine çarpmanın bile cezası varken bu nasıl oluyor
 • sinemizmmm
  Yemin ederim insanlık kalmadı artık herkes sokacak delik arıyor
 • Zamansızzayarsızzz
  Allah'ın belası şeref yoksunu pislik herod neye göre serbest bırakılmış bu yaratık
 • Pandorabox
  @bekardoktor sen mi yaptın lan yoksa abazan herif😅😅😅😅
 • Güneşistb
  Ödül de verselermiş sapığa.
 • Berkan69
  Adli kontrolde, serbest degil !
 • alexsanderr
  böyle bacım çocukları da var tabi
 • Alyacf
  Hayret. daha neler.
 • 111rose111
  Şerefsiz
  Doktora da gidemicez artık
 • Tanrica00
  Serefsizler
 • huzursuzbcksnrdm
  Adaletine kurban oldugum ulkem!
 • Minniemouse_
  Kimmiş bu ya bizim okulda?
 • winner323
  Ayıp ya cidden
 • Bu adli kontrolü icad eden kimse ( a_m_k)
 • fire_red
  Şaşırmadım
 • delirdimsayılır63
  tutuksuz muu yuuhh artııkk yaaaa
 • hatice76
  Ya adalet kalmadi ülkede
 • Öpöcöök
  Neden peki?
 • deniz4334
  Onn gibi iyi çocuklar doktrluğun s.. k.. mm
 • HiçBirşeyBilmyenAdam
  iyi olmuş adam iyiymiş
 • angaraydin
  Adalet işte...
 • zümraela
  Pislik yaa 😡😡😡
 • Eraycan18
  Böyle pislikler çok var
 • Şaşırdık mı? Hayır
 • Batu__hann
  Yok artık
 • Asım0610
  Şaşırdık mı hayır
 • MagRipOgLu
  Nasıl serbest bırakılır. Nerde bu adalet
 • Fenomann
  Baya bir konuşuldu burda
YÜKLENİYOR...