Dost Kazığı: Arkadaşlarına Cem Yılmaz'ın Gösterisi İçin Sahte Bilet Sattı!

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

İstanbul'da bir grup arkadaş, Cem Yılmaz'ın gösterisine gitmek için bilet satın aldı. İş çıkışı gösteriyi izlemeye giden 9 arkadaş sahte bilet şoku yaşadı. Biletleri arkadaşı olan Uğur G.'den 1500 liraya satın alan Sinem A., savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Özel bir şirkette çalışan Sinem A., arkadaşlarıyla birlikte ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın gösterisini izlemek için bilet almak istedi. Biletlerin tükendiğini öğrenen Sinem A.'ya arkadaşı Uğur G. biletleri kendisinin ayarlayabileceğini söyledi. Daha sonra Uğur G., 1500 lira karşılığında 9 bileti Sinem A.'ya e-mail yoluyla gönderdi.

İş çıkışı arkadaşlarıyla gösteriyi izlemeye giden Sinem A., görevlinin biletlerin sahte olduğunu söylemesiyle büyük bir şok yaşadı. Arkadaşı Uğur G. tarafından dolandırıldığını anlayan Sinem A. savcılığa başvurdu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Sinem A., Uğur G.'nin bu yöntemle aynı iş yerinde çalışan bir kişiyi de 13 bin lira dolandırdığını söyledi. Sinem A. dilekçesinde, "Bizi dolandıran Uğur G.'den şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

Dost Kazığı: Arkadaşlarına Cem Yılmaz'ın Gösterisi İçin Sahte Bilet Sattı!
3
5
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • iHumour

  de bunu cem yılmaz fotosuyla yayınlayıp sanki cem yılmaz ek iş olarak korsan tezgahı kurmuş gibi başlık atmanın faydası ne?

  Al sana başlık o zaman:
  "Hakan Güray Cem Yılmaz hakkında öyle birşey dedi ki..."
  "O editörden ilginç haber, Cem Yılmaz..."

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Ufacık_Kadın

  Cop tirina nirinom da
  Hop tirina nirnom

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
 • Deliyimbendeliyim

  İyi olmuş karaborsa ya karşıyım

 • 33Mormenekşe33

  kimseye güven biraktirrmiyor zaman

 • masal6363

  vaybe biletin sahtesidemi var

 • Aklımız hep 3kağıda çalışıyor

 • Kimbuu16

  Dost kazığı değil, ahlaksızlık

 • Gizli Üye

  Cem Yılmaz:Ulan yıllardır sahneye çıkıyorum sahte Cem Yılmaz biletiyle kazıklanan insanı ilk defa görüyorum.. İlla yazmam mı lazım ''Taklitlerimden sakının'' diye..

YÜKLENİYOR...