ODTÜ'de İnanılmaz Ölüm!

Serap Aksu r

Ucuz ölümlerin ülkesi Türkiye'de bu sefer acı haber Ankara'dan geldi.

İrem Kütük
İrem Kütük

Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencisi İrem Kütük inanılmaz bir kaza sonucu hayata gözlerini yumdu. Dün 12.00 sularında derse gitmek için kampüste yürüyen İrem Kütük bir kamyonun arka kapağının açılarak kafasına çarpması sonucu ağır yaralandı. 112 Acil Servis'in ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldıran İrem Kütük kurtarılamadı. 21 yaşında hayatını kaybeden İrem Kütük psikoloji öğrencisiydi.

Olay yeri öğrencilere ait yürüme alanı

ODTÜ'lüler kazanın meydana geldiğini bölgenin öğrencilerin sıklıkla kullandığı yürüme alanı olduğunu, burada kamyon gibi ağır vasıtaların bulunmaması gerektiğini söyleyerek kazaya tepkilerini dile getirdi.

Ambulans geç mi geldi?

Tanıklara göre, olayın saat 12.00 sıralarında meydana geldiği, kazanın ardından önce üniversiteye ait ekiplerin kaza bölgesine ulaştığı, ancak müdahalede yetersiz kaldığı için saat 12.25’te başka bir ambulansın olay yerine gelerek öğrenciyi hastaneye götürdüğü iddia edildi.

ODTÜ kaza hakkında açıklama yaptı

Elektronik posta yoluyla olay hakkında açıklama yapan Psikoloji Bölümü, İrem Kütük'ün talihsiz bir kaza sonucu yaşamını yitirdiğini duyurdu.

KAYNAK: DHA

Son Güncelleme: 14 Ara 2018 / 23:12
ODTÜ'de İnanılmaz Ölüm!
53
27
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Nihâl_Deniz
  Başlığını sevsinler
  Ucuz ölümler ülkesiymiş
  Türkiye'nin pekçok konuda mükemmel olduğunu anlamanız için Çin gibi bir ülkede yaşayıp 6 yaşındaki çocuğunu demir kafesli evde bırakıp işine gidince anlarsın,
  Bir fiske vurdun diye elinden alınan evladın i*ne nin birine evlatlık verilince anlarsın
  Almanya, Hollanda gibi ülkelerde tuvalette doğurup hastanelerin evlilik dışı ilişkilerden doğan çocuklar için koyduğu sandıklardan birine çocuğunu bırakıp gidersen anlarsın
  Amerika'da köprü altında yaşayan milyonlarca evsizin hayatın öyle olması gerektiğine inandırılırsan anlarsın.
  Ucuz ölümler ülkesiymişşş !!!
  Her 3 dakikada bir tecavüz yaşanan Avrupa ülkelerinde sırf formalitelerle, karakollarla uğraşmamak için, zaten bakire olmadığın için, namusunun değil sadece kadınlığının incindiğini düşündügün için polise gitmeyen 2/3 dilimin içinde olduğunda anlarsın.
  Görüş hala geçerli mi?
 • nesli_
  bunlar nasıl yorumlar böyle? siz çok üstün medeniyetlerin kurduğu ülkelerde mi yaşadınızda ülkemizi beğenmiyorsunuz? ucuz ölümlerin ülkesi ne demek? bu sözü ülkemize nasıl yakıştırıyorsunuz arkadaşlar? bu kötü yakıştırmaları yapan arkadaşlara soruyorum, siz bu ilke için kaç çivi çaktınız? hangi projeyi geliştirdiniz? ne kadar tarla ektiniz? kaç litre süt sağdınız? aklı fikri uçkurunda olan işe yaramaz veletlere bak sen gelmiş burda ülkemizi beğenmiyor. bu kazanın sebebini inceleyip tekrarını engelleyecek fikir üretmesi gereken yerde gelmiş burda ülkesini beğenmiyor. boş laf yapmada kalk çalış tembel insan!
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • realsanalvefa
  ''Ucuz ölümlerin ülkesi Türkiye''

  Yanlış ve ön yargılı vede ülkemizi kötüleyici bir başlıkla konu açman hoş değil..!

  İnsanların ölüm zamanı bellidir Allah katında, sadece ölüm sebepleri vardır ve değişkendir..

  İnsanlar tedbirini alır ve ona göre yaşar ve zamanı gelincede bir sebeple canının sahibine ölüm vesilesiyle döner.

  Dünyanın hemen hemen her yerinde akla zarar ve şaşırtıcı sebep ve hatalardan ölümler gerçekleşmekte..

  Artık yapılacak tek şey soruşturma açılması ve hatası olanların kanunen hak ettikleri cezalar varsa almasıdır, vede ölen insan için dua edilmeli varsa maddi borçları ödenmeli ve helallik istemesi gerektiği kişilerlede ölen insan adına helallik istenmesi ile son görevler yapılmalıdır..
  Görüş hala geçerli mi?
  • realsanalvefa

   E. i. g. için teşekkür ederim. Saygılarımla..

 • SonÖküz
  Provakatif başlık atmaktan vazgeçin.
  Ne demek ucuz ölümlerin ülkesi...
  Amerika'da çok mu pahali ölüm?
  Ya Almanya'da?
  Kendini ezik gören ruh halinin yansımasıdir bu ifadeler... Ölüm dünyanın her yerinde var. Ve her yerde ölenin dışındakilerce küçücük bir sebep olarak görülür ölüm nedeni...
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2551
 • Centurion
  Herkes ihmal diyor ama kimse vadesi dolmuş demiyor. Allah, Azrail'e; "Sen onların canını alırken, her birine bir sebep veririm ki, kimse seni aklına bile getirmez." demiş. Genç olunması, ölüm ile karşılaşılmayacağı anlamına gelmiyor. Allah, ailesine sabırlar versin.
  • Kuzey_Kivanc

   Bu dediğin nerede yazıyor kardeş? "Sen onların canını alırken, her birine bir sebep veririm ki, kimse seni aklına bile getirmez." sözü?
   Bak böyle saçma sapan Allah-u Teala'ya atfettirerek totonuzdan söz paylaşamazsınız.
   Kur'an-ı Kerimde geçiyor mu? Geçiyorsa yaz, geçmiyorsa şirke düşersin, dinden çıkma durumun var. Eğer Kur'an-ı Kerim'de yazmıyorsa, bunlar saçma sapan hikayelerdir.

  • Centurion

   @Kuzey_Kivanc Tamam hepiniz peygambersiniz anladım. :D Kader ve kazaya iman etmeyi öğrenecek insan. Aksi takdirde Allah'a sen kimsin, nasıl bunu yaparsın demektir bu. Azıcık islam öğrenin sonra gelin açık oturum yapalım kardeşlerim.

  • Kuzey_Kivanc

   Sen ne konuştuğunun farkında mısın? Önce kelimelerinin farkında ol. Ben kadere iman ettim ki müslümanım. Kadere iman etmeyi öğrenecek demek kadere iman etmiyorsun demektir ki birisine kafir demiş olursun. Eğer kafir olmayan birisine kafir derse birisi o kafir olur. İslamı öğrenin diyen birisi emin ol ki hiçbirşey bilmiyordur. Biz son peygamber Muhammed sallallahu aleyhi ve sellemin son peygamber olduğunu kabul ederiz ve kimse peygamberlik davasında değil, kelimelerini ve haddini bil.

 • louqoum
  Bu kadar genç, okuyan, azimli zeki bir kadın. yani sırf insan olarak değil geleceğe, memlekete vereceği faydaları da düşünün. üzerindeki emek, fedakarlık, çaba bir hödük yüzünden yok oldu.
  o kamyonun sahibinin başına aynı şekilde böyle bir kaza gelse inanın bu kadar üzülmem. gerçekten çok yazık. şansa yaşıyoruz bu ülkede.
  • louqoum

   @nesli_ dünyada asalak yaşayan kimseye acınmaz. acındığı vakit olanları görüyoruz.
   bunu fakir mağdur edebiyatıyla haklı çıkaramazsın. okumanın eliti burjuvası olmaz. fakir, zengin, köylü şehirli farketmez, memlekete hayrı dokunacak her insan için aynı şeyi söylüyorum.
   önce okuduğunu anla sonra havla.
   üniversite okuyan beyanı değil bu, boşa parodi kasma. kimse yemez.

  • louqoum

   @nesli_ hadi gece gece trolleme. ikile..

  • louqoum

   @nesli_ senin yalancı samimiyetsiz fakir edebiyatıyla savunmaya debelendiğin şahıs katil çıkmış. hadi buda sana ve senin gibi yalancılara kapak olur.

 • recalar
  Ya bir canın böyle pisi pisine gitmesinin artık sorgulanması lazım. Bu konularda çok geç kaldık artık. Aynı soru başlığında dediğin gibi ucuz ölümler ülkesi olduk ya. Allah rahmet eylesin, sevdiklerine sabır versin.
 • Tugbu
  Bu ülkede şans eseri yaşadığımıza çoğu kez şahit oluyorum... Ihmal soz konusu bariz belli..
  Insan hayat-ı cok ucuz özellikle Ulkemde Ki Ankara gibi başkentte çok yazık... Allah rahmet etsin 🎈🤚
 • BayraktarAyaz
  Türkiye'de yaşıyorsan her an her şey olabilir. Mutlu değilim ama kendimizi bir şekilde korumamız gerekiyor.
 • DusunenHanim
  Allah rahmet eylesin. Kamyonun yurume yolunda ne isi varmis? Umursamazliklari yuzunden bir can gitti. Allah ailesine sabir versin
 • zenci21
  İhmal ve başka bir adı yok vadesi dolmuş kader filan bunları geçin eyer o kamyon oradan geçmeseydi bu bayana bir şey olmazdı dolaysıyla o vakit sen kak bir şişe Rakı iç sonra araba kullanmak için direksiyona geç hız yap kaza yap birini veya bir çoğunun ölmesine sebep ol Aa kaderi vadi dolmuştu bu ne saçmalıktır.
 • busadecebideneyimdi
  Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzücü, pırıl pırıl gençlerimizin böyle haberlerini okumak yüreklerimizi dağlıyor 😐
 • BHC_Yc34
  Üzdü =-[-
  1 dakika sonramız belli değilken insanları üzmeyin
 • pollyannaülkü
  Off off işte bir ihmal nelere sebep oluyor. Ailesine sabır diliyorum yazık olmuş
 • experienced16
  .

  Kaza bu 28 Milyar Avroluk KONKORT uçaklarının neden düştüğü bulunamayınca uçuştan çekip şirketi kapattılar.

  .
 • Hçkms
  Doğru dürüst yaptığımız bir iş yok ki. Her şeyimiz baştan savma. Hiçbir şey olmaz, bana bir şey olmaz, ne olacak ki lerin dendiği bir ülke. Yok ağam paşam biz adam olmayız
 • Banabulaşmayın
  Kader. Neden başkası değilde o kızın başına düştü? Kader bu
  • Battista

   Kader degil ihmal ihmal anlayin artik sunu. Herkes isini dogru yapsa trafikte kimse kural ihlali yapmasa bu kazalar olur mu saniyorsun?

  • @Battista olmaz. Ama neden o kız? Neden başkası değil o kamyon o kadar insanın yanından geçti. Ama sadece o kızın üzerine düştü

  • Battista

   şans işte o kızın kafasına değil başka birinin kafasına düşse senin gibiler aa bak kader diyip geçeceksiniz yine. hiç anlamayacaksınız bu ülkede emanet yaşadığımızı her önüne gelene ehliyet verdiklerini onların bir anlık dikkatsizliklerini canımızla ödediğimizi. neyse boşver anlamayacağını bile bile yazdım

  • Hepsini Göster
 • MaHiii
  Ucuz bir olum çok yazık. Ne ceza kesilse benimki benden gitmis neye yarar
 • SonDakika94
  çok yazık oldu :( ambulans dediğin 10 dakika içinde gelmeli bence
 • Magicalmind
  Yani ne diyeyim bilmiyorum. Ülkenin her tarafı adaletsizlik kokuyor sıkıldık bu düzensizlikten.
 • superpsikolog
  Buna ne ihmal ne hata diyemiyorum. Buna vurdumduymazlık demek daha mantıklı
 • XXlovesXY
  yuppi 1 owospu daha eksilmis oldu boylece :D hahaha
 • TaşPrenses
  Hep de talihsiz derler kendilerini merhametli göstermek için. İhmal ettiklerini itiraf edemezler.
 • renokartal34
  yazık olmuş mekanı cennet olsun ailesine Allah sabırlar versin
 • huangtzin
  Çok yazık. Allah rahmet eylesin. Ateş düştüğü yeri yakar. Allah kalanlara sabır versin
 • şanssızbedevi33
  İhmalleri zinciri her zaman ki gibi kaza ile kader farklı şeyler bunu öğrenin bir zahmet
 • Jelibonnnnnnnn
  ALLAH rahmet eylesin ailesine yakınlarına sabrından versin inşaAllah
 • sekkiz
  Allah rahmet eylesin, öğrenci yürüyüş yolunda kamyonun ne işi var yani...
 • EhliyetsizPilott
  Türkiye de yaşamak, insana hiçbir şekil de değer verilmiyor bedava yaşıyoruz resmen, Muz cumhuriyeti.
 • gracielo
  boyle gencecik yasta hayata gozlerını kapağan genclermiz olmaması lazım , bu ülke için hiç değerimizın olmadıgını bir kere daha goruyoruz gencimize Allah rahmet eylesin
 • Iskenderun32
  Is guvenliginin cezalarinin en az oldugu ulkelerden birisiyiz ne yazikki. Ulkenin bir beyni gitti basimiz sagolsun
 • DevYemekEvi
  Burası Türkiye ucuz ölümlerin ülkesi söze ne gerek var
 • Böyle bir kazada ambulans personelinin ilk müdahaledeki etkileri olmaz... Sadece vakitlice hastaneye ulaştırılması gerekir. Büyük bir talihsizlik olmuş ama maalesef şuna da şahidim ki özellikle başta kadınlar olmak üzere sokakta yürürken yeterli dikkat gösterilmiyor. Ellerde telefonlar, kafalar düşüncelerle meşgul... vs Bu tarz kazalar çok yaşanıyor.. Kadıköy de bir kız daha birkaç sene evvel elinde telefona bakıp yürürken geri geri gelen kamyonun altında can verdi. ve bir diğeri de sokağa dönüş yaparken dar açıyla giren kamyonun altında kalıp öldü..
 • evlerdenırakbiri
  Arkadaşlar bir daha arka kapağı açık kamyon görürseniz geçmeyin..
 • HandsomeJack
  insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. kaldırımdan giderken bile kafamıza saksı vs. düşebilir.
 • biradetmehmet
  Allah sevenlerine kolaylık versin yazık olmuş gerçekten
 • Sinan1016
  İhmal ve gerekçeler bir bahanedir keşke olmasaydı vs. kimsede demezki vakit saat gelmiş Allah'tan rahmet diliyorum rabbim taksiratini affetsin
 • Seyke
  Allah rahmet eylesin. Nereden geleceği belli olmayan ölüm kendini bir kere daha fark ettirdi.
 • ahhbukizlar
  O kütük kamyonun oraya sokan kütüklere nasıl hesap soracaklar acaba merak ediyorum
 • The_Vanir
  Cok sacma bir ölüm ya cok kotu allah rahmet eylesin
 • PuSsy-LoverS
  Sende demişya ucuz ölümlerin ülkesi diye.. Söze ne hacet..
 • _matkab
  ODTÜ neresi
 • Hillssmoonn
  İnanılmaz bişey yok bu hayatta herşey bir anlık..
 • MrHalitoq
  Eceli gelmiş
 • MahsunKarakuzu
  hayat bukadar ucuz mu türkiyede anam babam
 • Blackrainbowsouls
  İşte ölüm ansızın geliyor
 • ucamayankarga
  yok yere giden canlar..
 • aycan_gunes
  Allah rahmet eylesin
 • mr_experience
  Allah rahmet eylesin
 • sinek_valesi__
  Çok üzücü. Allah rahmet eylesin
 • boyumbiryetmisyedi
  Allah rahmet eylesin.
 • _Expendable
  Alalh ailesine sabır versin
 • Shammanist
  İhmalsizlik yurdu Türkiye.
 • _король
  Yok artık ya! Böyle saçma şey mi olur? 😒
 • melisa248
  Ailesine büyük sabır çok zor ve üzücü bir durum
 • ErisCagtemur
  Allah rahmet eylesin
 • Ayse264426
  Ayyy çok üzüldüm yaa
 • MagRipOgLu
  Allah rahmet eylesin
 • Allah rahmet eylesin insan hayatı çok ucuz bizde
 • ErosOkuKırdı
  Ucuz ölümlerin ülkesinde yaşıyoruz.
 • elyasa80
  Basit yaşıyoruz hiç değerimiz yok
 • haylll
  Kötü olmuş..
 • Sonbahar3
  Allah rahmet eylesin çok genç çok yazık
 • Glikozen
  Bu yaşta yazık
 • Daha Fazla (16)
YÜKLENİYOR...