Meral Akşener Devlet Bahçeli Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve MHP lideri Devlet Bahçeli arasında yaşanan sert polemiğin ardından ülkücü bir grubun Akşener'in evinin önünde protesto yapması yaşanan gerginliğin yargıya taşınmasına neden oldu.

Meral Akşener Devlet Bahçeli Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

İYİ Parti basın bürosunun yaptığı açıklamada şunlar kaydedildi:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha önce de ifade ettiği gibi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den şikayetçi olmuştur.. Akşener, avukatı tarafından yapılan başvuruyla, Türk Ceza Kanunu'nun 106, 125, 214, 216, 218'inci maddelerine göre, tehdit, hakaret, suç işlemeye tahrik ve aşağılama suçlarından cezalandırılmasını talep etmiştir.

İYİ Parti başkanı Akşener, kendisini sosyal medya üzerinden tehdit ederek hedef göstermesi üzerine MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu.

Devlet Bahçeli de Meclis Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında konuyla ilgili şunları söyledi:

Davet verince icabet eden çıkacaktır, çıkmıştır da. Gidenler gayet normal protesto yaptılar.

Kaynak: BBC


0|1
1941
Melike Gozence KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşleri

  • Olabilir verebilir. Bunu yeri geliyor AKP de yapıyor yeri geliyor CHP de yapıyor buna bir şey diyemem. Destekleyen kısımda bir sinirle İYİ parti liderinin evine gitmişler. Bunda MHP liderinin suçu olduğunu düşünmüyorum ama yargı ne der onu zamanla göreceğiz.

    0|0
    0|0
  • Bence iyi yaptı bahçelinin ne kadar yanar döner olduğu malum bir zamanlar kötüledikleri adamların çanağını yalıyor şimdi kaçak saray der dururdu şimdi ziyafet çekmeye gidiyor oraya uzarda gider...

    0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...