Kirpiklerimi kıvırdığım halde bir süre sonra düşüyor. Sizce nasıl çözüm bulabilirim?

Uzunlar ama rimelle kıvırdığım halde bir süre sonra etkisi gidiyor ilk hali gibi kalmıyor 😢

0|0
146

En İyi Kız Görüşleri

• Birincisi ekmekle asla kıvırma. Kıvırma şeysini (Türkçesini bilmiyorum) hafif fön ile ısıtıp, yakmayacak şekilde kıvırmayi dene farkı görürsün birde waterproof rimel dene, düşmemesini sağlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ne takma kirpik, ne kirpik kıvırıcı zarar verici şeyler yapma kirpik kıvırıcısı her ne kadar zararlı değil dense de çok zararlı. 18 yaşıma kadar bir kez bile kirpiklerimi kıvıramadım hiçbir rimelle hiçbir kirpik kıvırıcıyla takma kirpik dahi güzel olmadı bir rimel aldım geçen gün hayatımda kullandığım ilk ve tek kirpiklerimi kaldıran rimel istersen fotoğrafını atarım markası Sevil bütün avmlerde var 50 TL ama benim kirpiklerim kısa ve düzdü inanılır gibi değil kaldırdı ve uzadı üstelik hiç geri inmiyor çokta kolay çıkıyor Bir sıkıntı olmuyor çok memnunum başka hiçbir şey aramam

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ben bakayım ona 😍

• Sevil diye bir makyaj mağazası avmlerde bulabilirsin sevil in kendi rimeli tavsiye ederim denettiriyorlar dene istersen orada da az biraz uğraş kalkıyor güzel oluyor 😊

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bak rimeli sür bu konuda ciddiyim kıvır ve sonra gözünü kapat saç spreyi sık işe yarıyor fondoten kullanıyorsan yüzüne değdirme iğrenç görüntü yaratır

0|0
    0|0
  • Kivir maskara sür sürdüğün hâlde hâlâ düşüyosa maskarayı değiştr ama yetkiliye söyle isteklerini ona göre maskara verir sana

0|0
    0|0
  • Kirpik Liftingi

0|0
    0|0
  • rimelin katını artır

0|0
    0|0
  • kirpik kıvırtıcı kullan ve rimelini değiştir 😳

0|0
    0|0
  • 3d ipek kirpik.

0|0
    0|0
  • Kirpik kivirici kullan. Ve rimelini değiştir.

0|0
    0|0
  • Takma kirpik tak

0|0
    0|0
  • kirpik kıvırıcı

0|0
    0|0
  • Rimelini değiştir.
    #MelankolikDuygular

0|0
    0|0