Eldeki damarların belirgin olması ten rengiyle alakalı mıdır?

Ellerdeki damarların görünmesi kötü bir görüntü mü? Daha önceleri o kadar dikkatimi çekmese de son dönemlerde elimdeki damarlar tuhafıma gitmeye başladı bir arkadaşıma sordum o da bende de var bak ama sen daha açık tenlisin o yüzden sende daha belirgin olması normal dedi.. Sizce böyle bişey mümkün mü? Yoksa başka bir sebebi olabilir mi?Eldeki damarların belirgin olması ten rengiyle alakalı mıdır? #Mademoiselle88♥️

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• açık tenlilikle ilgisi yok bence. yaşlılıkla alakalı. bazı insanların cildi gergin oluyor çok belli etmiyor bazı insanlar erken yaşlanıyor.

mesela eskiden çalıştığım iş yerinde 2 kadın vardı. biri diğerinden 7 yaş kadar büyüktü. ikisini yanyana görsen büyük olana asıl küçük o derdin.

1|0
    0|0
    • Haklı olabilirsin ama ben yaşımı gösteren biri değilim herkes daha küçük olduğumu düşünüyor hatta kız kardeşimle aramda 5 yaş var herkes onu benim ablam sanıyo..
      Yinede bu da bir etken olabilir tabi yaşlanıyoruz sonuçta 😅

• Yani iyi bir eş bulmalıyım o zaman 😃 tavsiye içinde yorum içinde teşekkürler.😊

• :D hea :D

En İyi Kız Görüşü

• tenle alakası var mı bılmıyorum ama bende de var ben bugday tenlıyım ve benm hosuma gıdıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Yok damar kalınlığı ile :)
    Benim Tenim kapalı renk ama kalın kalın damarlı damarlı vücudüm var 🙏🏻

1|0
    0|0
  • Evet.

1|2
    0|0
  • açık tenli olanlarda çok belli oluyor özellikle bayanlarda birde yaşı ileride olanlar 40 yaşını aşmış kadınlarda çok görülüyor oo

bak bende beyaz tenliyimdir ellerimde o kadar belirgin görünen damarlar yoktur

1|0
    0|0
  • Ruhunu yipratma tenindeki bütün damarları dahada belirginlestirecek kanının daha hızlı aktığını sağlayacak birini bulduğunda bunları görmezsin bile. Ellerinin rengi her koklayisinda biraz daha açılacak. Sen düşünme o zmana kadar. Kurban olsun beğenmeyenler damarlarına. Esenlikle kal

1|0
    0|0
  • ten rengiyle alakalı diye düşünüyorum benimde ellerimde belli oluyor

1|0
    0|0
  • teni beyaz olanlarda daha fazla belli oluyor

1|0
    0|0
  • Beyaz tende daha çok belirgin oluyor fakat kötü bir görüntü değil bu.

1|0
    0|0
    • Bembeyaz bir tenim yok ama beyaza yakın diyelim 😊 ellerim sanki daha beyaz bana mı öyle geliyor onuda anlamış değilim tabi 😀 iyi bari benim düşündüğüm kadar kötü değilmiş..

• Damar aynı damar. Beyazda daha gorunur olur. Herseyde olduğu gbi beyaz iç gösterır😊

1|0
    0|0
  • genetik. benim damar elimde ki tene yakin elimle yer degistirebiliyorum okadae belirgin goren sasiriyor

1|0
    0|0
  • Açık ten ve damarların kalın olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bende de aynı durum var. Ben hiç yadırgamıyorum bu durumu. En azından hastanede hemşireler 2 saat damar aramakla uğraşmıyor :)))

1|0
    0|0
  • Evet beyaz ten daha belirgindir..

1|0
    0|0
  • Başka bir sebebi var.

1|0
    0|0
  • ince damar candır

1|0
    0|0
  • Hayır. Kan değerleri ve tansiyon seviyesi ile

1|0
    0|0
    • Mesela açıklayabilir misin biraz 😊

• O zaman damarları kabullenicen 😄

• Öyle görünüyor 😕😅

• ten rengimi bilmem de, bileğimin üstünde yeşil yeşil damarlar var belirgin bana kötü geliyo.

1|0
    0|0
  • Valla bazen crkici. oluyor bayanlardaki o damarlar :)

1|0
    0|0
  • Zayıflıktanda olabilir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Dogru demis ten rengindendir o. Nerden aklina geliyo boyle seyler baska derdin yok galiba:)

1|0
    0|0
  • derinin inceliğiyle de alakalı rengiyle ilgili olduğu kadar..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben esmerim benim ellerimde de kilo verdikçe belirginleşiyor. Oldukça rahatsızım bundan.

1|0
    1|0
  • Ben kadınlarda çok dikkat ederim bakarım sürekli bende yok olmasını isterdim mesela 😍 bence çok çekici oluyorlar, bide o kadınlar çok bakımlı oluyorlar bir erkek gibi konuştum sanki şu an 😂🙈 ama ben çok severim böyle elleri

1|0
    0|0
  • Bilindiği gibi yaşın ilerlemesiyle, vücutta ki damarların belirginleşme durumu artmakta. Bunun yanı sıra orta yaşlı kişiler için de bu tür durumlar gözlemlenebiliyor. Erkek veya kadın, damar belirginleşmesi tamamen kronik bir durumdur. Genel olarak bunun sebeplerinden birisi de elimizin çok güneş alan bölge olması. Güneşin yarattığı lekelenmeler, cildin gerilmesi veya yaşlanması gibi temel durumlar kendisini ortaya çıkartmakta. Fakat bu kötü birşey değil. Tenden kaynaklanması da ayrı bir durum. O yüzden takma.

1|0
    0|0
  • açık tenden kaynaklı olabilir.

1|0
    0|0
  • Bence kötü bir görüntü değil bu.

1|0
    0|0
  • galiba beyaz tenden kaynaklı

1|0
    0|0
    • Olabilir mi diye düşündüm bende..

• Ben de beyazım çok belli oluyor.

1|0
    0|0
  • Benim damarlarim belli oluyor elim de. Hic estetik degil😐😐

1|0
    0|0
  • Yaşlanmayla alakası var

1|0
    0|1
  • Tüm vücudumda belli oluyor, ben atlıyım şuradan..

1|0
    0|0
  • Bende de belli valla hiic sorunum yokkkk reşler kıskansi ahahahah

1|0
    0|0
  • Ten rengiyle veya genetikle alakalı. Kötü değil.

1|0
    0|0
  • Biraz

1|0
    0|0
  • Damarların kabarık olması değil ama mor mor görünmeleri ten rengi ile alakalı

1|0
    0|0
  • hayır tabiki

1|0
    0|0
  • Beyaz ten benimde öyle birde derim ince el kol vücut damarlar belli.

2|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Benim mavi damarlar az da olsa görünüyor

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;