Türk erkeğini temsil edecek fiziksel özellikleri taşıyan meşhur erkeğimiz kim?

Bakışları, kasları, boyu posu ile sizi etkileyen Türk erkeğini kesin bu adam temsil eder dediğiniz ünlü kim?Türk erkeğini temsil edecek fiziksel özellikleri taşıyan meşhur erkeğimiz kim?

2|5
165138

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 138

• Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Ben Burak Özçivit diyorum. Adam harbiden karizma. Tolga Sarıtaş'ın oyunculuğunu beğeniyorum. Ama biri temsil edecekse o Burak Özçivit olmalı.

4|2
    3|5
    • hayır barış olsun ya adamda hem boy var hem yakışıklı hem kaslı herşey var adamda Barış Arduççççç Olsun <3

• @KasıfGirl burak da boylu kaslı ve barışın neresi yakışıklı anlamadım burak bence efsane

• 9|3
    1|1
  • Var , masmavi gözleri, sapsarı saçları olan ATAM❤️; https://i.hizliresim.com/9D7Zb3.jpg

8|6
    1|1
  • Türk erkeği esmerdir istisnalar kaideyi bozmaz.
    Esmer iri yapılı kemikli yağız biridir. Geçmiş hikayelerde de bu şekilde tabir edilmiştir. Hatta abbasiler döneminde Türklerden bu şekilde bahsedilip bu özellikleri sayesinde savaşlarda avantajlı oldukları yazılmıştır.
    Esmerdir çünkü yazın güneş kışın soğuk yakar.
    Uzun boyludur iri yapılıdır çocukluğu kılıçla okla ay sırtında oynadığı oyunlarla geçer.
    Bu iki haslet onları sürekli terlettiği içinde kıllıdırlar.
    Yağızdır küçük yaşta ok atmayı kılıç sallamayı at binmeyi öğrendiği için kendine güveni vardır ve bu yüzden yiğitlikten geri durmazlar.

Şimdilerde herşey gibi onlarda değişti kılıçaslanlar selimler Mehmet'ler Süleyman'lar gitti yerine abidik gubidik isimli makyajlı taytlı ağdalı protein gazıyla şişmiş... Lar geldi. İsim vermek istemiyorum orayı siz doldurun artık.

1|0
    0|0
  • Şu foto tam bir küfür niteliğinde ☺
    Özçivit diyorum

3|0
    0|0
  • Settar Tanriogen

0|1
    0|0
  • Kasta çok iddiam yok ama kim temsil eder boy pos karizma dersen KENAN İMİRZALİOĞLU (Ama gençlik hali)

0|0
    0|0
  • Liken olabilir, eğrelti otu da kabul edilebilir fakat daha gelişmişi fazla gelişmiş gelecektir malum Türk erkeği (Beni de sayın düşünüpte hiçbir şeyi çözemeyen beni de sayın.) düşünmez, kalas demek istemiyorum çünkü bitkiler faydalıdır ve onların ölü bile olsa dokularının erkeklere denk gösterilmesi adil olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • bence kadir inanır. türk erkeğinin kendine has yakışıklı olmak için yaptığı her şeyi yapıp kendine yakıştıran adamdır kendisi

1|4
    0|0
  • Bir Polat Alemdar karizması yok hiçbirinde. bizim ecdadımız kırıtmaz ka. rı gibi poz vermez ağır olur adam dedigin mizaç olarak Polat Alemdar dedim yani orijinal hali olan Necati Şaşmaz değil yani kişilik duruş tavır olarak öyle olmali

0|1
    2|1
  • Kemal Sunal

3|1
    0|0
  • ulan kızlar full dengesizsiniz kaşları çok güzelmiş ünlü ve para varya ne yapsa size güzel gelir. normal bir erkek kaşını alsa aaaa ibne? peki bunlar yapınca neden güzel kardeşim olmuyor sizin mantaliteye göre?_

1|1
    0|0
  • Aklıma tek gelen isim Kadir İnanir. Gençliği tabi

2|3
    0|0
  • Tarkan.
    https://youtu.be/5zLZ6Mc0VL0

Yeni yetmeleri bırakın.

1|0
    0|0
  • Yahu tiple bitiyor mu bu işler :D

robot gibi adamlar var tip olsa ne olacak ,

al sana küçük bir örnek

https://www.youtube.com/watch?v=aWDFlYTOAyU

0|0
    0|0
  • Yakışıklı sorulsaydı kıvanç derdim ama türkiye genelini temsil etmeye en yakın tip olarak burak özcivit çünkü cogu esmer

1|0
    0|0
  • Türk erkeği fiziğiyle değil karakteri ile kendini belli eder.

1|3
    0|0
  • Türk erkeğinin temsil olmaya ihtiyacı yoktur. Her Türk erkeği kendini temsil eder zaten.

0|0
    0|0
  • şevkat yerimdar

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    118

Kızlar Ne Diyor 165

Yükleniyor... ;