Türk erkeğini temsil edecek fiziksel özellikleri taşıyan meşhur erkeğimiz kim?

Bakışları, kasları, boyu posu ile sizi etkileyen Türk erkeğini kesin bu adam temsil eder dediğiniz ünlü kim?Türk erkeğini temsil edecek fiziksel özellikleri taşıyan meşhur erkeğimiz kim?

2|5
165138

En İyi Kız Görüşü

• Yok. Genel olarak Türk erkeklerinden farklı dursa da bizden yakışıklı olan bir Kıvanç var. Diğerleri ortalama falan. Hele Burak Özçivit yakışıklı bile değil. Fazlasıyla sıradan. Ciddi söylüyorum, biçoğumuzun çevseninde ona on basacak tipler vardır.

Gene hani, bizde sarışın erkeklerden yakışıklılar nadir çıkar diye Kıvanç'ın bir havası var. Burak'ın hiçbir numarası yok.

Ben de kumral severim mesela ama kumral ya da esmer olup, "çok" yakışıklı adammış diyebileceğimiz bir ünlü yok. Yani şu an cidden düşündüm de aklıma kimse gelmedi.

2|0
    1|0
    • Bu kadar laf niye o zmn kel.

• Buraga yakışıklı değil dedi vurun şunu mk.

• Yahu ne laf edeceğimi ne kadar edeceğimi sana soracaktım da haberim mi yok veya kime yakışıklı deyip demeyeceğimi. Gelip boş boş yorumda bulunuyosun. Engeli de yiyosun şimdi. Hiç uğraşamam seninle.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 164

Erkekler Ne Diyor 137

• Var , masmavi gözleri, sapsarı saçları olan ATAM❤️; https://i.hizliresim.com/9D7Zb3.jpg

8|6
    1|1
  • Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Ben Burak Özçivit diyorum. Adam harbiden karizma. Tolga Sarıtaş'ın oyunculuğunu beğeniyorum. Ama biri temsil edecekse o Burak Özçivit olmalı.

4|2
    3|5
    • hayır barış olsun ya adamda hem boy var hem yakışıklı hem kaslı herşey var adamda Barış Arduççççç Olsun <3

• @KasıfGirl burak da boylu kaslı ve barışın neresi yakışıklı anlamadım burak bence efsane

• Liken olabilir, eğrelti otu da kabul edilebilir fakat daha gelişmişi fazla gelişmiş gelecektir malum Türk erkeği (Beni de sayın düşünüpte hiçbir şeyi çözemeyen beni de sayın.) düşünmez, kalas demek istemiyorum çünkü bitkiler faydalıdır ve onların ölü bile olsa dokularının erkeklere denk gösterilmesi adil olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • ulan kızlar full dengesizsiniz kaşları çok güzelmiş ünlü ve para varya ne yapsa size güzel gelir. normal bir erkek kaşını alsa aaaa ibne? peki bunlar yapınca neden güzel kardeşim olmuyor sizin mantaliteye göre?_

1|1
    0|0
  • Bir Polat Alemdar karizması yok hiçbirinde. bizim ecdadımız kırıtmaz ka. rı gibi poz vermez ağır olur adam dedigin mizaç olarak Polat Alemdar dedim yani orijinal hali olan Necati Şaşmaz değil yani kişilik duruş tavır olarak öyle olmali

0|1
    2|1
  • illa ünlü olmak zorundamı bende temzil ederim niye etmeyin geniş omuz desen var boy pos var 192 boydayım kilo 110 olmazmı benden omuz genişlik 61 cm çevresi 152 cm

1|0
    0|0
  • Yahu tiple bitiyor mu bu işler :D

robot gibi adamlar var tip olsa ne olacak ,

al sana küçük bir örnek

https://www.youtube.com/watch?v=aWDFlYTOAyU

0|0
    0|0
  • Kasta çok iddiam yok ama kim temsil eder boy pos karizma dersen KENAN İMİRZALİOĞLU (Ama gençlik hali)

0|0
    0|0
  • bence kadir inanır. türk erkeğinin kendine has yakışıklı olmak için yaptığı her şeyi yapıp kendine yakıştıran adamdır kendisi

1|4
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    127
Yükleniyor...