Annem tırnaklarıma demediğini bırakmıyor, bakın sizce annem haklı mı?

Gizli Üye
Tırnaklarımı ekledim. Ben çok beğeniyorum zaten yemeği de bana yaptırmıyor. Ki yapsam da evdiven var onu takarım. Üstüme çok geliyor zaten kendisine bakmadan bizi çocuklarını çok eleştiriyor. Ben de kesmiyorum tırnaklarımı hem beğeniyorum hem de o istedi diye yapmak istemiyorum yemek yaptığım da yok. Sizce annem haklı mı?
Annem tırnaklarıma demediğini bırakmıyor, bakın sizce annem haklı mı?