Yaşıtlarımın eli fıstık gibi, benimkiler yamuk. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
yaşıtlarımın eli fıstık gibi, benim tırnaklarım bile eşit uzamıyor, sevgilimin elini bile tutmak istemiyorum görmesin diye ne yapmalıyım?
Yaşıtlarımın eli fıstık gibi, benimkiler yamuk. Ne yapmalıyım?
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar 70 yaşındaki dayılar gibi şükret şükret demeyin, çok şükür zaten de ben size tırnak boyumu falan nasıl düzeltirim diyorum 🤦🏻‍♀️
Yaşıtlarımın eli fıstık gibi, benimkiler yamuk. Ne yapmalıyım?