Stresten hep yüzümde kocaman iltihaplı sivilceler çıktı, sülük attırsam etkili olur mu?

яüүαмsı

Sülük tedavisi çok iyi gelir diyolar. Aynaya bakınca cok huzursuz oluyorum aynayı gec Şu an bile sivilce olan yerlerde yanma, kaşıntı var bir anda oldu sülük iyi gelir mi 🤔🤔

Stresten hep yüzümde kocaman iltihaplı sivilceler çıktı, sülük attırsam etkili olur mu?