Lenssiz çirkin hissediyorum. Kendimle nasıl barışırım?

lsofltjdkgkd
Herkese merhaba, öncelikle şunu söylemek isterim ki ben hepinizin samimiyetine sığınaraktan dostuma dert döker gibi dert dökeceğim o yüzden kırıcı olmazsanız sevinirim. Şimdi şöyle ki ben yaklaşık 3 aydır yeşil lens takıyorum bembeyaz tenliyim ve gözlerimin şekli gerçekten güzel taktığım lensler de çok doğal (soracak olursa labella lemon) bu yüzden aşırı doğal duruyor kimse lens olduğuna inanmadı yakından inceleyince anladılar. Ben de kendimi renkli gözlü olma olayına fazla kaptırdım başta yalan bile söyledim sonradan açıkladım tabi ama işte kendimi kaptırdım. Lensli çok özgüvenli ve iyi hissediyorum kahverengi gözlü de güzel olduğumu düşünüyorum elbette suratıma bakılmayacak kadar çirkinleşmiyorum ama kendimi çok kaptırmış olacağım ki kahverengi gözlü olduğuma kendim bile inanmak istemiyorum. Bu psikolojiden çıkmam lazım hem lens aşırı zahmetli uğraşılmıyor hem de doğal gözlerimi özledim. Ne tavsiyesi istiyorsun derseniz de nasıl kendimle barışırım bilmiyorum lensli halim gerçekten aşırı iyi bu durum beni üzüyor.
Lenssiz çirkin hissediyorum. Kendimle nasıl barışırım?
5 Cevap