Tarafını seç: Güzellik öznel diyen misin, "abi Adriana Lima'yı kim beğenmez ki?" diyen mi?

merdümgiriz

Bence göreceli ya. Burak Özçivit'e ölen biten varken bence güzel bi adam değil. Hele şu Akın Akınözü allahım gördüğüm yerde kanal değiştiriyorum ama beğenen var. Elbette çok kişinin beğendiği isimler de var ama onları beğenmeyenlerin de var olduğunu düşünüyorum ben.

Tarafını seç: Güzellik öznel diyen misin, abi Adriana Limayı kim beğenmez ki? diyen mi?
Görecelidir, herkesin zevkine kimse karışamaz
Göreceli falan değildir, herkes belli tipteki kişileri beğenir
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Tarafını seç: Güzellik öznel diyen misin, "abi Adriana Lima'yı kim beğenmez ki?" diyen mi?