Kabul ediyorum ki uzun boylu kızlardan ve orta boylu kızlardan nefret ediyorum. haklı olduğumu düşünüyorum ama haksızsam neden?

Gizli Üye
1.40 boyundayım. kilom 32. ideal vücut kitle yağ endeksine sahibim. yağlı uzun kız olacağına kısa, fit, zayıf kız daha iyi değil midir?

toplumda kendimden uzun kizlari her gordugumde sinirlerim bozuluyor, agiz, burun kirasim geliyor cahil cahil tipler uzunken ben zeki, entelektuel oldugum halde 1.40 oldugum icin alay konusu oluyorum ve erkekler bakmiyor, suratim çoğunuzdan cok daha guzel, burnum büyük o kadar. sizden kulturluyum ama bunlar onemli olmuyor, topukluyla gezince de insanlar ozguvensizmissin gibi bakiyor, mecbur duz taban giyiyorum, ne kadar sacma di mi? 1.65-1.70 biri topuklu giyip zaten iyice uzuyor ama esas topuklu giymesi gereken ben giyince ozguvensiz diye milletin diline düşüyorum

diktator olsam uzun ve orta boylu kızlara topuklu ayakkabiyi yasaklardim.

neden kısalar topuklu giyemez? ve neden uzun boylu kızların burnu bu kadar havada?
Güncellemeler:
9 gü
kısa kızlara yapılan zulmü farkedin diye iğrenç insanlara eig vererek sabitliyorum.
Kabul ediyorum ki uzun boylu kızlardan ve orta boylu kızlardan nefret ediyorum. haklı olduğumu düşünüyorum ama haksızsam neden?
7
8
Görüşünü yaz