Çok fazla makyaj yapmak sizce dolandırıcılık kavramına girer mi?

_Slash_
Çok fazla makyaj yapmak sizce dolandırıcılık kavramına girer mi?
Sizce çok fazla makyaj yapmak dolandırıcılık sayılır mı? Haberlerde de fazlaca yerini alan komik olaylar oluyor. Kimi zaman işte evlendi sabah karısını tanıyamadı tarzında siz makyaj konusunda ne düşünüyorsunuz?
Çok fazla makyaj yapmak sizce dolandırıcılık kavramına girer mi?