Cilt bakımınıza önem veriyor musunuz hangi adımları uyguluyorsunuz?

misgumba
Ben cilt bakımına aşırı düşkünüm böyle videolar izlemek çok hoşuma gidiyor hatta artık kesmedi erkeklerin cilt bakımı videolarını izliyorum 😂😂 siz neler yapıyorsunuz cilt bakımını hangi sırayla yapıyorsunuz cilt bakımıza önem veriyor musunuz
Cilt bakımınıza önem veriyor musunuz hangi adımları uyguluyorsunuz?