Sevgilim sürekli sivilcelerimi sıkıp mutlu olduğunu söylüyor. Yüzümde izler oluştu, ne yapabilirim?

Gizli Üye
Yüzümü mahvetti sevgilim. Sürekli yüzümdeki sivilceleri siyah noktaları sıkıp mutlu oluyor. Yüzüm iz doldu resmen. Ne yapsam onu bu durumdan vazgeçiririm. Konuştum ama işe yaramadı. Buluşunca sarılmadan yüzüme odaklanıyor cafede bile yüzümü sıkıyor :(
Sevgilim sürekli sivilcelerimi sıkıp mutlu olduğunu söylüyor. Yüzümde izler oluştu, ne yapabilirim?