Ne kadar güzelsin/yakışıklısın? Kendine 10 üzerinden kaç verirsin?

bendeakrebim
Güzellik/yakışıklılıkta kendine 10 üzerinden kaç puan verirsin? #Bendeakrebim
#BanaYok #GörseldekilereYıldızlı10😁🙈
Ne kadar güzelsin/yakışıklısın? Kendine 10 üzerinden kaç verirsin?
Romee 💕
Güncellemeler
+1 yıl
Ben kimseye not vermiyorum sormayın. Bana naçizane not veren pembişlere çok thanks benden de onlara 10🥰💕🌸
Haa bir de bana eksi veren sana da benden 10...#BenDeğilAmaKalbim10Numara😉
Güncellemeler
+1 yıl
Benden herkeşe 10 assdfggggh biz Türk insanı olarak zaten güzeliz:)
Ne kadar güzelsin/yakışıklısın? Kendine 10 üzerinden kaç verirsin?