Kalın ve birleşik kaşları olan bir kadın güzel olabilir mi?

fangoria u
Güzellik kavramını değiştiren isimlerden biri de Sophia Hadjipanteli! Kıbrıs Rum kesimi doğumlu genç model, hiç aldırmadığı koyu kaşları sayesinde pek çok firmadan reklam teklifi alıyor.
Kalın ve birleşik kaşları olan bir kadın güzel olabilir mi?
Şekilli ve ince kaşların tercih edildiği bu dönemde kaşlarını aldırmayan genç model, cesareti ve farklılığıyla sosyal medyada ses getirdi.
Kalın ve birleşik kaşları olan bir kadın güzel olabilir mi?
Sophia Hadjipanteli boyattığı ve hiç aldırmadığı koyu kaşları sayesinde şimdilerde pek çok firmadan reklam teklifi alıyor.
Kalın ve birleşik kaşları olan bir kadın güzel olabilir mi?

Karar sizin.
#fangoria
#kaşlar
Kalın ve birleşik kaşları olan bir kadın güzel olabilir mi?