''Güzellik'' dendiğinde aklınıza ilk önce yüz mü gelir yoksa fizik mi?

''Güzellik'' dendiğinde aklınıza ilk önce yüz mü gelir yoksa fizik mi?
Sizin güzellik konusunda önceliğiniz hangisi?

0|2
150151

En İyi Erkek Görüşleri

• Gūzelliğini kişiliğinden alan kadınlar var ya ; hani bir bakışta farklı ve ağırlığı hemen anlaşılan, hani gözlerinin içine baktığınızda, hayatınızda neyin eksik olduğunu hemen anladığınız, hani her sorunda; kendine kaçış yolu değil de, birlikte bir çıkış yolu arayan, yūzū zamana yenilse de, yūreği size hep genç kalan kadınlardan bahsediyorum.
    Hani yalnızlığın doruklarındayken bile, başını öne eğmemek için alçalmayan, kararlarını diğerlerine göre değil de, değerlerine göre veren kadınlar diyorum.
    Güzellik kişilik yoksa ne yüzdür ne fiziktir.

2|0
    0|0
  • Yüz güzelliği ve fizik güzelliği diye 2 ayrı şekilde incelersek ne fiziği güzele güzel diyemediğimiz gibi sadece yüzü güxele de güzel denmez dar bir güzellik olur ikiside güzel ama fizigi berbat ya da fiziği çok güzel ama çirkin diye betimleriz o nedenle güzellik bütünseldir içinde fiziği, yüzü ve karakteri kapsar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Guzellik gorecelidir deyip kapatirdim bu bahsi ama soyle kanitlanmis bir durum var. Insanlar ilk basta fiziksel ozelliklerini guzel buldugu kisinin yuz hatlarini incelemeye baslarmis. Bu bir arastirma sirasinda ortaya cikmis bir gercek ne yazik ki. Yani burda gelip yuz guzelligi cart curt eden yalanin tillahini soylemis olur. Once goze hitap sonra ruha hitap gecerlidir insanlarda. Ozellikle erkeklerde. Hee bir de sey var yeeaa ben yuzu guzel sisko kizlari seviyorum yalani var... pirt ufak atin ufak...

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

148149
  • Tabikide yüz

0|0
    0|0
  • Kaş göz saç

0|0
    0|0
  • Karakter🖒

0|0
    0|0
  • Her ikiside olması gerekir.

1|2
    0|0
  • Yüz 👶🏻

0|0
    0|0
  • Önce yüz sonra fizik. Bir insana güzel diyebilmek için yüzünün güzel olması şart fiziği isterse VS melekleri gibi olsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler bile önce yüze bakıyor ama fiziğin çok kötüyse yüzün de kurtarmıyor ya da tam tersi...

0|0
    1|0
  • Yüz güzelliği gelir

0|0
    0|0
  • Fizik

0|0
    1|0
  • Yüz fiizk

0|0
    0|0
  • Yüz kanka yüz bide boy

1|0
    0|0
  • Yüz tabiki ne zayıf cirkin kızlar var ama şişman olsa bile güzel kizlar var. Yüz ger zaman öncelikli. Bkz. bende sismanim ama güzelim 🤦🏽‍♀️😂

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi fiziğe deli gibi önem veriliyor

0|1
    1|0
  • Yüz güzelliği dahs ön planda bence

1|0
    0|0
  • Yüz.

0|0
    0|0
  • Tabiki yüz

0|0
    0|0
  • Esmer bir yüz gelir ilk akla

0|0
    0|0
  • Benim aklıma yüz geliyor

0|0
    0|0
  • Yuz tabi

0|0
    0|0
  • Yüz gelir şimdi kalp diye yalan söyleyemem

0|0
    0|0
  • Benim aklıma da yüz gelir ama yüzün güzelliği burnun dudakların kaşların gözlerin birbirine orantılı olmasıdır. Ne kadar önemli değil desek de fizikte bir o kadar önemlidir. Vücut düzeltilebilir kişi rahatsızsa diyetisyen yardımı alarak kilo problemlerini yok edebilir. Popo da aynı şekilde egzersizler yaparaktan düzeltilir. İstenirse bir estetikçi yardımı da alınır

0|1
    0|0
  • Yüz önce gelir

0|0
    0|0
  • Yüz gelir

0|0
    0|0
  • Fizik

0|0
    1|0
  • Fizik

0|0
    1|0
  • yüz😊

0|0
    0|0
  • Yüz kalp ruh

0|0
    0|0
  • Benim aklıma yüz geliyor ama yüz ve fizik beraber asıl güzelliği oluşturur. Sonrasında da fiziğe dikkat ederim

0|0
    1|0
  • Fizik

0|0
    1|0
  • yüz gelir

0|0
    0|0
  • Önce yüz gelir

0|0
    0|0
  • Bütünüyle güzeldir bence bir insan ikisinide bakarım

0|0
    0|0
  • Yüz, fiziğini güzelleştirmek adına spor falan yapabilir ama yüze estetik dışında pek bir şey yapamazsın.

0|1
    0|0
  • Ikisi de önemli yüz de fizikte lakin bu ikisi yetmez

0|0
    0|1
  • Fizik önemli ya

0|0
    1|0
  • hepsi direk canlanır gözümün önünde zaten yüzü güzel fiziği kötü veya fiziği güzel yüzü kötü olursa ne anlamı kalır

0|0
    0|0
  • beyin gelir

0|1
    2|0
  • Her ikiside desem yüz güzel fiziğin tamamlayıcısıdır.

0|0
    0|0
  • Yüz tabi

0|0
    0|0
  • yüz gelir

0|0
    0|0
  • İç güzellik.

0|0
    1|0
  • yüz. fızık düzelır yüz sabıttır

0|0
    0|0
  • Yüz tabi ki🥰

0|0
    0|0
  • Fizik

0|0
    0|0
  • Yüz gelir

0|0
    0|0
  • bilimsel olarak insanlar ilk yüze bakiyormuş

0|0
    0|0
  • Yüz güzel olmadıktan sonra fizik kurtarmıyor.

0|1
    0|0
    • ne kadar önemli senin için?

• tipim dediğin kişinin belli başlı özellikleri var mı? bilmek isterim ( özelden mesaj atamadığım için buradan soruyorum )

• orada mısın?

• Fizik

1|0
    0|0
  • Ikisi bence olabilir

1|0
    0|0
  • Yüz gelir

0|1
    0|0
Daha Fazla
247