KizlarSoruyor'la ortak başlattığımız çekilişe katılıp süper bir makyaj seti kazanmaya ne dersiniz?

Merhaba KScanlar,
Bildiğiniz gibi Instagram hesabımda bol bol, güzel hediyeli çekilişler yapıyorum. Şimdi de KizlarSoruyor ve sevgili Instagram arkadaşım Deniz Baysal ile sizlere özel bir yılbaşı çekilişi hazırladık.

Aşağıdaki makyaj setini kazanmanız için yapmanız gerekenler çok basit:KizlarSoruyor'la ortak başlattığımız çekilişe katılıp süper bir makyaj seti kazanmaya ne dersiniz?

1) Beni yani @ eczacigozuylee, @ makeupdeen ve @ kizlarsoruyor sayfalarını takip etmek (üç hesabı da takip zorunludur canlarım yoksa maalesef katılım geçersiz sayılıyor)

2) Gönderiyi beğenmek, kaydetmek ve yorum kısmına her yorumda bir arkadaşınızı etiketlemek. Ne kadar yorum o kadar şans! 🍀 @ kizlarsoruyor ve @ makeupdeen sayfalarındaki yorumlarınız da sayılacaktır.

3) Ek hak için Deniz ve benim YouTube kanallarımıza abone olup ekran görüntüsünü bana dm den atarsanız başka bir ek hak sahibi olabilirsiniz ❤ kanalların linkler profillerde mevcut isimler de aynı zaten.

Selen esener (@eczacigozuylee)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çekiliş 15 gün sonra, 13 Aralık Perşembe günü bitiyor.
Herkese bol şans! 🍀 🍀
Ben❤️Siz

12|1
208

En İyi Kız Görüşleri

• Ciddi güzel ürünler varmış yav! Ben bayıldım. Bana çıksa bir sene makyaja para vermekten yırttım resmen, çünkü renk tonları falan tam benlik.
    "Haydi şansım" diyor, herkese de bol şans diliyorum. Ama işşallah ben kazanırım, dinimiz amin <3 <3 <3

1|0
    1|1
  • Paletlerin güzelliği der susarım ya da durun susamam😍 çok güzeller paket içerisindeki ürünleri liste halinde yazarmısınız kız arkadaşımın doğum günü için güzel bir hediye seti olabilir ❤️😘

1|1
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 206

• Ben hayatımda hiç çekiliş kazanamadım ki ya, bir kere bu şansı kırmak istiyorum 💄🙋‍♀️

0|0
    0|0
  • O far paletlerine aşık oldum

2|1
    14|3
  • Deniz’i zaten severek takip ediyorum, ama sizlerin kullandığı markaların birçoğunu düşünce daha iyi bir çekiliş paketi oluşturabilirdiniz diye düşünüyorum, herkese bol şans

2|0
    0|0
    • Aaaaa, üzüldüm ama bak şimdi, biz çok severek oluşturduk oysa paketimizi :'(

• Ay ne güzel çekiliş❤️ Bu malzemeler normalde gidip almaya kalkarsan oldukça pahalı. Ben isterim bunlara sahip olmak. Ben katılacağım🙋‍♀️

2|0
    0|0
  • Of of bazi urunlere agzimin suyu akti. Ben katildim hadi bakalim sansi olan kazansin.

1|1
    1|1
  • İnstagram kullanmayanlara yine uzaylı muamelesi yapılmış. Üstüme gelmeyin, kullanmıcam işte ://

Ama makyaj setinde gözüm kaldı. Alıcak olana teesüflerimi iletip kaçıyorum.

2|1
    1|0
  • bir kere bile bana çıkmadı her seferinde moralim bozuluyor bu yüzden katılmayacağım:(

1|1
    0|0
  • Keşke sosyal medyam olsa,
    Keşke makyaj yapmayı bilsem.
    Makyaj yapmayı bırak cildime uygun fondöteni bile seçemiyorum ben. 😂
    Makyaj yapabilen insanlara saygım sonsuz o yüzden.

1|0
    1|0
  • Buranin disinda hesabim yok olsa da sans asla bana gulmediginden mutevellit inancim da olmazdi zaten😪

1|0
    0|0
  • Far paletini verin bana. Gerisi kimin olmuş umrumda diil

0|1
    1|0
  • Ohaa aşık oldum resmen 😍
    Hemen katılıyorum, bana çıksın subaneke dinimiz amin 🙏

1|0
    1|0
  • Bütün ürünlere bayıldımm ve çekilişe katıldım inşallah bana çıkar 😍😍

1|0
    1|1
  • Zevklerimizin bu kadar yakın olması düşüncelerimizin de hemen hemen aynı olduğu anlamına gelmeli ;) bir makyaj kutusunda olması gereken her şey mevcut.. ben olsam ben de bunun gibi bir paket hazırlardım.. aradığım ve ihtiyacım olan bir tablo :) en iyisi olmak için en iyilerini kullanmak lazım...

0|0
    0|0
  • Bende çok istiyorum bana çıksa bu çekiliş varya şanslıymışım deyip yapamadığım şeyler için daha da daha da fazla uğraşırım ama çıkmaz biliyorum 😔

0|0
    0|0
  • ebeni de takip edeyim mi? bu ne be 3 tane şey için takip ettirmediği kalmadı

2|1
    0|0
  • Kazansam bile gönderemezsiniz 😒 Yurtdışında yaşıyorum. Ama çok beğendim

1|0
    1|0
  • Oh be sonunda benim de arkadaşlarımı altına etiketleyip rahatsız edebileceğim bir postum oldu! Katılcam birazdan.

1|0
    0|0
  • Ne takip edecem be gider alırım sizin osuruktan şeylere ağız egecegime

3|1
    0|1
  • Bu kadar uğraşmama değecek ne var ortada merak ettim 😂 makyaj manyağı olmuş birini ilgisini belki çekmiştir ama birkaç makyaj malzemesi kazanıxam diye o kadar uğraşamam

0|0
    0|0
  • Bende deneyeyim şansımı 😂şimdiden tebrikler kazanan için 😊😊

0|0
    0|0
  • Ne yapıyormuşuz 89bin600 lük hesabimla katilayim jxxjxjxjxjzzj

0|0
    0|0
  • oh oldu bu ne be. bin tane yorum yapıp bin tane arkadaş etiketlicez demek. en nefret ettiğim çekiliş türü. aman istemem bir şeyinizi.

0|0
    0|0
  • Burada yeniyim ve hiç arkadaşım yok. O yüzden kendimi etiketleyeceğim @yineyeniyenidens

0|0
    0|0
  • Sırf o balmlar için katılır bu insan! Ben kalp çekiliş:)

0|0
    1|0
  • Böyle çekiliş yaptığınız için teşekkürler inşallah ben kazanırım ihtiyacim var kimin kazandığını nerden duyuracaksiniz

0|0
    0|0
  • Ne yapcaz çekilişe katılmak için onuda yazsaydın keşke

1|0
    0|0
  • Çekiliş için gerekenleri yazmamışsınız "makyaj kullanmıyorum ama başlayabilirim neden olmasın yanii".

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar çok çekilişe katıldım hiç bana çıkmadı bu da çıkmaz

1|0
    0|0
  • Şimdiden katılacak olanlara bol şans, çünkü asla bana çıkmaz.

0|2
    1|0
  • Bana çıkmaz, ben katılmayacağıma göre biraz daha şansınız var demektir gençler.

2|0
    1|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    176
Yükleniyor...