Her ağda ya da jilet sonrasında genital bölgedeki sivilcelenme tahriş için ne yapabilirim canım acıyor şu an?

Gizli Üye
Size bir fotoğraf atacağım genital bölgemin üst kısmı epey sivilceli o sivilceleri yakınlaştırdım ki kendimi teşhir etme durumunu en aza indireyim amacım kendimi teşhir değil şu an canım yanıyor yarın ilk iş eczaneden dediğiniz ilacı alacağım. Ben ağda da yaptım jilet de yaptım yine aynı şekilde genital bölgemde bacaklarımda hep bu sivilceleri görüyorum. Demin acaba mikrop mu kapıyorum dedim ( hijeyene de dikkat ediyorum) gittim elma sirkesi sıktım mikropları kırsın diye ama daha da fena canım yanmaya başladı. İç çamaşırı giyerken bile canım yanıyor tavsiyeleriniz düzgün olsun
Bütün genital bölgemin üstü böyle bu kez üst kısmı jilet yaptım ama ağdalıyken de bundan farksız olmuyor.

Demin nemlendirici sürdüm acısı hafiflese de acıyor ne yapacağım? Neden oluyor bu? Ben kişisel temizliğimi nasıl yapacağım? Ben lise yaşındayken hiç böyle olduğumu bilmem ünide yurtta kaldım o zamandan beri böyle acaba enfeksiyon ya da ne bileyim virüs mü yerleşti de böyle oluyor? 😢😢 özele gel diye sapıkça yazmadın bu sorunu yaşayan varsa yazsın doğal çözümlere de açığım
Güncellemeler
+1 yıl
Üstü sürekli pütür pütür sivilce bir tane kız da gelip yazmıyor anasını satayım ya bacaklarımda da kıl dönmesi var ağda yapınca çok seyrek çıkıyor jilet yapınca kıl fışkırıyor bacaktaki kıl dönemeleş gitsin diye jilet yaparım
Her ağda ya da jilet sonrasında genital bölgedeki sivilcelenme tahriş için ne yapabilirim canım acıyor şu an?