Görkito İle Tanışın. Birbirinden Güzel Bu Makyaj Ürünlerine Bayılacaksınız!

Selam güzellik meraklıları,

Bugün size güzelliğinize güzellik katacak harika bir markadan bahsedeceğim. Görkem Karman Abat'ı bilenler vardır aranızda. Kendisi influencer ve "Görkito" adından bir marka çıkardı. Bu markanın en önemli özelliği hepimizin bildiği o ünlü markalarla aynı performansı gösterdiği halde ürünlerinin uygun fiyatlı olması. Bu yüzden sizleri Görkito ile tanıştırıp en sevdiğim ürünlerinden bahsetmek istiyorum.

1- Görkito Makyaj Süngeri

Görkito Makyaj Süngeri
Görkito Makyaj Süngeri

Anlatmaya markanın ilk ürünü olan makyaj süngerinden başlayayım. Cildine fondöten sürerken fırça kullanmayı sevmeyenler makyaj süngerinin ne kadar gerekli bir ürün olduğunu bililer. Makyaj süngeri cildinize ürünü daha eşit yaymanızı ve ürünün daha doğal durmasını sağlar.

Görkito makyaj süngeri de bu işlevlerin hepsini yerine getiriyor. Onunla ürünü yaymak saniyelerimi alıyor ve makyajımın çok doğal durmasını sağlıyor. Belki 100 kere yıkamışımdır, asla yırtılmayan ve boyası akmayan kalite bir sünger olduğunu söyleyebilirim. Islatarak ya da kuru şekilde kullanıma uygun.

Size tavsiyem her kullanımdan sonra yıkamanız, böylece süngeriniz daha uzun ömürlü olacaktır. Yıkamak için beyaz sabun veya bebek şampuanı kullanabilirsiniz; ben öyle yapıyorum. Ayrıca ürün çok güzel bir kutunun içinde geliyor. Şiddetle tavsiye ederim. <3

2- Görkito Kapatıcı

Görkito Kapatıcı
Görkito Kapatıcı

Benim gibi göz altlarından şikayetçi herkesin bir kapatıcıdan beklentileri bellidir. Göz altındaki morlukları kapatsın ama doğal dursun isteriz. Bir yandan da kolay dağılsın, göz altında ağırlık ve yorgunluk yapmasın, en önemlisi de çizgilere dolmamasını bekleriz. Eğer siz de bu beklentilere giren biriyseniz Görkito Kapatıcı tam size göre.

Gri alt tonlu bir kapatıcı. 4 adet renk tonu seçeneği var: 00, 01, 02 ve 03. Ben beyaz tenli biriyim ve 01 numarayı kullanıyorum. Ünlü markalarla aynı performansta bir ürün kullanmak ama servet dökmemek istiyorsanız bir bakın derim. 🔥

3- Görkito Allık

Görkito Just Peach Allık
Görkito Just Peach Allık

Doğal bitiş sağlayan ve homojen dağılan toz allık bulmak çok zor. Bu yüzden ben Görkito Allık'tan çok memnunum. Mat bitişli bir ürün ve oldukça ince yapılı. Kolay dağılıyor, topaklanma yapmıyor.

3 tane renk seçeneği var. Ben şeftali tonlarını çok sevdiğim için "Just Peach" rengini tercih ettim; beyaz tenlilere tavsiye ederim. Esmerlerde ise pembe tonlu "Pink Bouquet" çok hoş durur. İçerisinde minik ışıltılar olan "Sunset Love" rengini de yakında denemek istiyorum. Bence siz de deneyin. 🌸

4- Görkito Ruj ve Dudak Kalemi

Görkito Cinnemon Cake Ruj ve Dudak Kalemi
Görkito Cinnemon Cake Ruj ve Dudak Kalemi

Görkito Ruj ve Dudak Kalemi'ni tek bir başlık altında anlatmak istedim. Ruj mat bitişli ama dudakta asla kuruma yapmıyor. Yumuşacık, ipekli bir yapısı var. Dudakta resmen kayıyor ve kolay sürülüyor. Oldukça kalıcı; yemek yedikten sonra bile tazelemeye ihtiyaç duymuyorum.

Gelelim dudak kalemine. Dudak kalemlerinin kolay uygulanabilmesi için ne sert yapılı ne de yumuşak yapılı olması lazım. Görkito Dudak Kalemi tam ortasını bulmuş. Dudak kenarlarında taşma yapmayacak kadar yumuşak değil ancak sürerken yağ gibi kayıyor diyebilirim.

Bendeki rujun ve kalemin rengi şeftali tonlarında olan "Cineman Cake". Koleksiyondaki en çok tercih edilen renklerden biri çünkü her cilt tonuna çok yakışıyor. Diğer renkler: Nude Stiletto (Nude), It's Mine (pembemsi), Independent Shoes (kırmızı) ve Cherry Berry (koyu bordo). Her rengin hem ruju hem de dudak kalemi bulunmakta. Her modunuz için ayrı bir renk düşünmüşler, bayılacağınıza eminim. 💄

5- Görkito Dudak Parlatıcısı (Lip Gloss)

Görkito Lip Gloss
Görkito Lip Gloss

Geldik yaz boyunca elimden düşmeyen dudak parlatıcılarına. Dudak parlatıcı nasıl övülür bilemiyorum ama ben Görkito Dudak Parlatıcı'larının en çok yapısına ve renklerine bayıldım.

Diğer bazı parlatıcılarda olan yapışkanlık yok. Dudağınızı açıp kapadığınızda alt ve üst dudağınız birbirine yapışmıyor. Dudakları kurutmayan, hafif bir yapıya sahip. Çok doğal bir pırıltısı var ve oldukça kalıcı.

3 renk seçeneği mevcut. Bendekiler Peach Cocktail ve Cotton Candy renkleri. Peach Coctail tam bir şeftali tonu. Cotton Candy pembe tonda ama sizi Şeker Kız Candy'e çevirmiyor. :) Bende olmayan rengi Brown Sugar ise nude tonlarında. Yakında onu da denediğimde görüşlerimi sizlerle paylaşırım. 💋

Görkito markasının burada bahsetmediğim birçok ürünü var. Yakında tırnak peelingini denemek istiyorum. Onu deneyimlediğimde sizlerle paylaşırım. Siz Görkito'nun bir ürünün denediniz mi?

Görkito İle Tanışın. Birbirinden Güzel Bu Makyaj Ürünlerine Bayılacaksınız!
Cevapla