Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!

KardanKadın

Herkese selam! 👋

Nasılsınız? Beni soracak olursanız; ısınan havalarla birlikte enerjim zirveye çıktı ama beni ter kokusuna karşı koruyacak bir deodoranta şu an her zamankinden daha çok ihtiyacım var. Neyse ki, o deodorantı buldum. Üstelik, alüminyum içermiyor ve doğal terleme dengesini etkilemiyor. Merak etmeyin, keşfimi sizinle de paylaşacağım ama önce doğru deodorantı bulana kadar yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.

Hadi, her şeyi başından anlatayım! 😊

Son derece hareketli biri olduğum için sıcak havalarda çok terliyorum. 😰

Artan sıcaklıklar yüzünden her zamankinden daha fazla terliyorum.
Artan sıcaklıklar yüzünden her zamankinden daha fazla terliyorum.

Zaten hareket etmeden duramam, bir de üstüne sıcaklar eklenince her zamankinden daha çok terlemeye başlamam kaçınılmaz. Ter atmak iyi ama ter kokmak benim en büyük kabusum diyebilirim. Bu yüzden, sürekli duş almak ve kıyafetlerimi değiştirmek zorunda hissediyordum. Egzersizlere bayıldığım halde bir türlü içimden geldiği gibi rahatça spor yapamıyordum. Aklımda sürekli “Ya ter kokarsam?” endişesi vardı.

Bu yüzden, terlemeyi önleyen deodorantlar kullanıyordum. 😕

Şaka gibi ama gerçek: Terlemeyi önlemeye çalışıyordum!
Şaka gibi ama gerçek: Terlemeyi önlemeye çalışıyordum!

Terlemenin metabolizmamızın doğal bir fonksiyonu olduğunu bilmeme rağmen terlemeyi önleyen deodorantları kullanmaktan vazgeçemiyordum. Ta ki, bir gün internette terlemeyi önleyen deodorantlarla ilgili bir yazıya denk gelene ve gerçeği öğrenene kadar! Meğer, benim o bayıla bayıla kullandığım terlemeyi önleyen deodorantlar aslında içindeki alüminyumla gözenekleri tıkıyormuş ve cilde de zarar veriyormuş. İşte, o anda “Ter kokmaktan korktuğum için sağlığımı riske atamam.” dedim ve farklı bir çözüm önerisine ihtiyacım olduğunu fark ettim.

Sonunda anladım ki herkes terler! Benim terlemeyi değil, ter kokusunu önlemeye ihtiyacım varmış. 🌸

Ter kokusunu önlemek yeterliymiş.
Ter kokusunu önlemek yeterliymiş.

Sonuçta, esmerler de, sarışınlar da, güçlüler de, yatanlar da terler. Kısacası, herkes terler; üstelik terlemek çok sağlıklı ve doğal. Bu gerçeği kabul ettikten sonra deodorant arayışımdaki kriterlerim de değişti tabii ki. Artık, terlemeyi değil; ter kokusunu önleyen bir deodoranta ihtiyacım olduğunu biliyordum.

Neyse ki, alüminyum içermeyen ve doğal terleme dengesini etkilemeyen Yeni Emotion Doğal Özler Serisi’ni keşfettim; istediğim oldu! 🌿 💚

Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!

Markette Yeni Emotion Doğal Özler Serisi’ni gördüm ve ambalajlarını biraz inceleyince “İşte aradığım deodorant bunlar!” deyip hemen aldım. 🤩

Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!

Yeni Emotion Doğal Özler Serisi doğal kaynaklardan elde edilen özler içeriyor ve misler gibi kokuyor. Doğal terleme dengemi bozmadan ter kokusunu önlediği için de benden 10 üstünden 10 aldı.

Ayrıca, belirtmem gerek; Yeni Emotion Doğal Özler Serisi’ni bu kadar çok beğenince durmadım, Emotion hakkında biraz araştırma yaptım. Meğer, Emotion Serileri’nin hiçbiri alüminyum içermiyormuş. Bu yüzden, gözenekleri de tıkamıyormuş. Kısacası, doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlüyorlar. Üstelik, içlerinde paraben ve silikon gibi sert kimyasallar da yok. Hayvan ve doğa dostuysanız da iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz, çünkü tüm serileri vegan. 🤞

Artık, terlemekten korkmuyorum! Ne de olsa, Yeni Emotion Doğal Özler Serisi ter kokusunu önlüyor. Spor yaparken bile kendimi kısıtlamama hiç gerek kalmıyor. Her an özgürce hareket edebilmek ve terlemeyi sorun etmemek mükemmel bir hismiş!

Eğer, sen de terlemekten korktuğun dönemi geride bırakmak istiyorsan Yeni Emotion Doğal Özler Serisi’ne mutlaka göz atmalısın!

Ben #BirEmotionYeter diyorum ve sözü sana bırakıyorum. Sen Yeni Emotion Doğal Özler Serisi hakkında ne düşünüyorsun?

Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!
256
280
Görüşünü yaz
256Kız Görüşü
280Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • KimBuRuj
  Terlemekten korkanlar olarak aslında yalnız değilmişim. Yazıyı okuyunca bunu anladım. Bende ter konusunda çok hassas davranırım. Hiçbir zaman ter kokmak ya da ter lekesi ile dolaşmak istemem. Bu konuda kendime olduğu kadar çevreme de dikkat ederim. Terlemenin utanç verici bir şey olduğunu düşünürken öyle olmadığına karar verdim. Artık bende terlemekten korkmuyorum. Çünkü herkes terler.

  Benim Tercihim; Emotion Natural
  Emotion Natural Bloom
  Emotion Natural Bloom
  Emotion Natural Bloom benim ilk tercihim oldu. Kokusu bir harika. Ter bezlerimi tıkamıyor. İçerisinde paraben, silikon ve alimünyum içermiyor. Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Bir diğer tercihim ise kesinlikle Emotion Natural Breeze. Doğal içeriği sayesinde 48 saat kalıcılık sağlıyor. Kokusu da çok güzel.
  Emotion
  Emotion
  Her ikisi de doğal kaynaklı özler içeriyor. Kıyafetlerinizde iz bırakmıyor ve gün boyunca size eşlik ediyor. En önemlisi de kendinizi kısıtlamak zorunda kalmıyorsunuz. Denemenizi tavsiye ederim. Detaylı anlatım için bencemi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Yaz Geldi Diye Endişelenme! Hayatı Doyasıya Yaşamak Varken Terden Korkmak Ne Demek?
  Görüş hala geçerli mi?
  • KardanKadın

   Gerçekten de öyle, terlemekten korkanlar olarak yalnız değiliz. Ama çözümü Emotion ile bulduk. 😍

  • 100220

   Hangi rengi daha güzell

  • KimBuRuj

   @100220 İkisi de çok güzel ama Emotion Natural Bloom beni daha çok yansıtıyor :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

255280
 • яüүαмsı
  Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Bayılıyorum bunun kokusuna ve çok kalıcı bu zamana kadar kullandığım en iyi dedoranti bitmek üzere ://
  • Brokeke

   Güzelmiş

  • KardanKadın

   Çok sevdiğim için o kadar çok kullanıyorum ki benimki de bitiyor hemen. Ben de bittikçe yenisi alanlardanım. Hem kokusu harika hem de temiz içerikli olması beni kalbimden vuruyor. 😍

  • Evet benimde çok ferah hoş kokusu var ve çok kalıcı

 • bendeakrebim
  Beni bilenler bilir benim için koku çok önemli. Ben mavi kapaklı olan Ocean fresh’i kullanıyorum. Mükemmel ve kalıcı bir kokusu var.Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Ayşe Sultan’a da yeşilini aldım Aqua...
  Ara sıra onunkinden de sıkıyorum o da harika kokuyor.Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Tabi sadece müthiş bir kokusu var diye kullanmıyorum. Başka güzel sebepleri de var.😍
  • Öncelikle cildim çok hassas benim... denedim. Bende bir alerjiye, herhangi bir reaksiyona sebep olmadığı için, içim rahat bir şekilde güvenle kullanıyorum.
  • Önemli diğer şeylerden biri de içerisinde paraben, silikon ve aliminyum bulunmuyor. Bu da br tercih sebebi.
  • Gelelim başka bir güzel noktaya... Pudrasız olması nedeniyle kaşıntı yapmıyor. Bu harika. Yoksa insan olur olmaz yerde koltuk altını kaşıma isteği hissediyor. 😁
  • Başka önemli şeylerden biri de siyah, beyaz her renkte denedim kıyafetlerde iz bırakmıyor. Bir keresinde kendimi kötü hissetmiştim baktım dışarıda herkes bana bakıyor. Meğerse tişörtümdeki deodorant lekesi ile dışarı çıkmışım farkında olmadan.🙈
  • En güzeli de kokusunun kalıcılığı yanında terlemeyi önleme etkisinin de uzun olması gerçekten çok iyi. Benim uzun yürüyüşlerimde bile yürürken ter kokusu yerine burnuma Emotion’nun müthiş güzel fresh kokusu geliyor bu gerçekten müthiş hissettiriyor.
  Bu arada ellerine sağlık canım😘
  • KardanKadın

   Çok teşekkür ederim. Ne güzel anlatmışsın sen de. 😍 Yazın ter kokusuna birlikte savaş açacağız belli ki. 🤩

  • bendeakrebim

   teşekkür.. ederim.❤

 • Su_perisi1
  Benim için bir deodorantta olması gereken en önemli özellik;alüminyum ve
  paraben , silikon gibi sert kimyasallar içermemesi.. Ama çoğu deodorant kimyasal madde içeriyordu. Ama artık Emotion'la tanıştım.😄Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Her zaman tercihim Emotion, cilt için zararlı alüminyum ve sert kimyasallar içermez.
  Hayvanlar üzerinde deney yapmayan, Vegan bir marka olması da ayrıca tercih sebebim. Çiçek kokusuna hayran birisi olarak sanki kokusu beni çiçek bahçesine götürüyor...💐💐Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!
  • KardanKadın

   Vegan olması benim de başlıca tercih sebeplerimden. 😍

 • benkendall
  Selam,

  Hoş önerin için teşekkürler. Fakat allerjik durumum olduğundan deodorant kullanamıyorum :/

  Ama Emotion'un rolonlarını kullandım. Bence rolon da aynı işlevi görüyor. Her neyse, deodorant kullananlar için güzel öneri.
  • KardanKadın

   Emotion deodorantlarda paraben, alüminyum ve silikon bulunmuyor. Bu yüzden alerji yapacağını hiç sanmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. 😍

 • Meleyyyy_19
  Merhaba.
  Bir ara uzun süre ben emotion kullandım. Halada ara sıra kullanıyorum. Gerçekten fresh kokuları var. En çokta ocean fresh kokulu olanı harika!
  En fazla kullandıklarım arasında bu vardı. Gün boyunca terletmeyen ve güzel koku veren deodrant azdır. Uzun bir süre arayıştan sonra emotionu bulmuştum. Hem parfümü hem deodrantı cidden ikisi bi arada kurtarıcı. Kokuların çoğuna hassasımdır. Benim başımı ağrıtır. Ama emotion kullandığımda böyle bir sorun yaşamamıştım. Kokulara hassas olan kişiler kesinlikle almalı bence. Fresh kokusu insana tebessüm ettiriyor😊. Normalde terleyen biride değilim. Emotion kullandıktan sonra zaten hiç terleme sorunu yaşamadım. Belkide yaşadım. Fakat emotionun harika kokusu istenmeyen kokuyu önlemiş olabilir.
  Deodrant almak isteyenler için en iyi tavsiyedir emotion. Arayanlar bir gözatabilir😊.

  Emotion Ocean Fresh

  Doğal Terleme Dengesini Etkilemeden Ter Kokusunu Önleyen Bir Deodorant Keşfettim!Özelliklede bu kokusu gerçekten harika!
  • KardanKadın

   Benim gibi kullanıp memnun kalmana çok sevindim. 😍 Yaz bizim için Emotion ile harika geçecek. 😎

 • BenBal
  Ellerinize sağlık. En kısa zamanda bende denemeyi düşünüyorum.
  • KardanKadın

   Teşekkür ederim. Umarım denediğinde memnun kalırsın. 😘

 • IceQueenn
  Benim de deodorant almaya ihtiyacım vardı çok iyi oldu. :) Gün içerisinde çok fazla terliyorum hareketli olduğumdan ötürü. Bakacağım bunlara, teşekkürler.
  • KardanKadın

   Rica ederim. Seni teşvik ettiğime sevindim. 🥰

 • IamGroott
  Emotıon mu 😂😂😂😂😂
  Yok artık daha neler senin ter bezlerinde sorun olabilir mi 😂
 • damla___yuce
  Bende mavisini kullanıyorum ❤️❤️
 • Gizli Üye
  Teşekkürler paylaşım için
 • melodiaşkına
  Tavsiye için teşekkürler bir gün deneyeceğim
 • Tatlı_acı
  Ben Emotion kullanıyorum bütün serisi çok güzel
 • roaccutanesureciim
  emotion üzerine tanımam gerçekten, kokusu, terleme önleyiciliği, kalıcılığı tek kelime ile MUAZZAM
 • sevvvoooo
  Hiç denemedim ki güzel mi acaba
 • kkevsersen
  ürünü denedim, kesinlikle çok güzel... teşekkürler!
 • agoodgirl

  Benim için bir deodorantta olması gereken en önemli özellik;alüminyum ve
  paraben , silikon gibi sert kimyasallar içermemesi.. Ama çoğu deodorant kimyasal madde içeriyordu. Ama artık Emotion'la tanıştım.😄
 • Hshwhsfjfjd
  Kokuları cok guzel hepsinin ve cok sekerrr
 • zada13
  ıyy ter kokusu mu hiç sevmem
 • Gizliikkkkk
  Kullandım ve kokusu falan harika çok güzel
 • WWXWW
  Çok teşekkürler böyle güzel bir paylaşım için
 • Anlamadım52
  Dogal şeylerr herzaman güzeldir
 • Buseem_
  Baş edemiyoruz yahu iyi oldu bu
 • mavimorhayaller
  Deneyeceğim mutlaka. Öneri için teşekkür ederim
 • cimcime987
  Elinize sağlık güzel yazii
 • Denizay34
  En kısa zamanda deneyeceğim
 • Gizli Üye
  Bu imkansız diye düşünüyorum var mı gerçekten
 • Hdmdkdk
  Ben de denemeyi düşünüyorum, teşekkür ederim.
 • Gül_bahçesi06
  Aradığım şey tamda buydu galiba
 • Moru kullandım kokusu mükemmel ve baya kalıcı
 • Acicekenkiz___
  Guzel bilgi tesekkur ederiz
 • margogngn
  bunn parfümünün bile faydası yok deodorantının nasıl olsun
  • KardanKadın

   parfüm terlemeyi ve kokuyu önlemez ki. aksine ter kokusuyla birleşip daha da kötü bir koku oluşmasına sebep olur. ama deodorant öyle değil. hem ter kokusunu engeller, terlesen bile pis kokmasını engeller. bir de o deodorant Emotion ise mis gibi bir koku verir. ter koku problemin varsa bir şans ver derim. :)

 • Umutsuzkadin99
  Kullandığım bir ürün ve gayet güzel
 • Padmeliff
  Uzun zamandır kullanıyorum, kesinlikle öneririm
 • girleyy
  Emotion deosu cok iyi ya kokulari cok güzel bence ve terletmiyorda
 • Lyisnna
  Yeni aldım kokusu çok iyi
 • Gizli Üye
  Ben mavisini severek kullanıyorum çok güzel
 • Birsarıpapatya
  Emotion kokusuna bayılıyorum
 • Marya999
  güzel bir şey almaya düşünecem teşekkürlerr :)
 • hastayımsanaa
  Ayakta alkışlıyorum bravoo
 • Laindim
  Saç diplerimin terlemesi için de bir çözüm gelirse haeika olur :D
 • ayçisi
  Çok güzel bir yazı olmuşş ellerinize sağlık yakın zamanda mutlaka deneyeceğim
 • seelleeennnk
  Güzel bi yazı teşekkürler
 • Zeynep_mina__
  Harika kokuyor galiba. Kullanacağım zevkle😊
 • Merveozsln
  Bir zamanlar kullandım memnundum zamanla değiştirdim fakat beğenmediğimden değil tenime göre değiştirmek istedim
 • lalemiys
  Gerçekten mükemmel denemek için sabırsızlanıyorum. Eminim ki diğer ürünleri gibi Buda mükemmeldir. Hiç kuşkum yok.
 • Mystic_Black
  Emotion yıllardır kullandığım marka😍👍
 • bokuwatobi
  fiyatini merak edenler icin trendyolda ikisi otuz tl
 • Deryacık35
  Çok iyi bir seçim 👍🏻👍🏻👍🏻
 • Wlesya
  Denerim bunuda, teşekkürler.
 • nurcanbuse
  Umarım buda cildi tahriş edip yakmıyordur.
 • sznstb
  En kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler 🖤
 • Çapiii
  Bende dün aldım baya güzel kokusu var
 • papatyataneleriimm
  Zaten kullanıyorumki bunu ben iyi bir ürün
 • Gizliidbb0k
  Deodorant yerine parfüm tercih
 • cd_sude
  deodoranta bayılırım parfümden çok kullanırım
 • Gizli Üye
  Ben duş yapıyorum, deodorant kullandıktan 1 gün sonra çok kötü ter kokusu geliyor. Bu yüzden onun yerine parfüm kullanıyorum artık.
 • fightclub000
  serinin tamamı var nerdeyse beni sadece güzel koku bağımlıları anlar
 • ssiinem
  Çok güzel ve faydalı bir bence olmuş
 • Liylian
  Çok güzel kokusu var sevdim baya
 • Kraaka
  Güzel güzel güzel çoook güzel
 • Daha Fazla (475)
YÜKLENİYOR...