Hayvanlar Üzerinde Deney Yapmayan Markaların En İyi Rimellerini Öneriyorum!

Meleyyyy_19

Merhabalar. Son dönemlerde gerçekten herkes bu konuda hassastır. Ralphi izleyen herkes biliyor ki bir çok dev marka hayvanlar üzerinde deney yapıyor. Fakat deney yapmayan kaliteli markalarda vardır. Ben size en iyi ve içiniz rahat kullanabileceğiniz rimeller önereceğim. Herkes ister ki bakışları daha farklı ve etkileyici olsun. Bunun için en önemli faktör doğru rimeldir. Tek tek ayıran ve topaklanmayan rimeli seçmekte artık zorlanmayacaksınız!

Hayvanlar Üzerinde Deney Yapmayan Markaların En İyi Rimellerini Öneriyorum!

1-Essence Maximum Definition Volume Mascara!

Essence rimel
Essence rimel

Essence markasının ürünleri gerçekten kalitelidir. Bu maskarası da öyle. Eğer hassas gözünüz varsa, kesinlikle bu rimeli kullanmalısınız. Bazen benimde gözlerimde yaşarma oldu. Buda hassas olduğundan ve rimelin doğru olmamasından. Bu rimel hassas gözler içindir. Kirpiklerinizi tek tek ayırır ve topaklanmaz. Uzatır ve güzel bir şekilde kıvırır. En önemlisi de rimel kokusundan rahatsız olanlar içindir bu. Bazı rimeller gerçekten kokusuyla rahatsız ediyor. Hatta bir kere farklı bir rimel denediğimde, kokusundan başım ağrımıştı. Fakat bu rimel kokmuyor.


2- Flormar Precious Curl Mascara!

Flormar rimel
Flormar rimel

Flormarın kıvrıklık ve yüksek hacim vadeden maskaralarından biridir diyebilirim. Fazla büyük ve kıvrık fırçası vardır. Eğer hızlı rimel sürüyorsanız, bu rimeli kullandığınızda yapmamalısınız. Yoksa göz kapaklarınıza bulaşabilir. Daha sakin hareketle sürün. Kokusu ağır değil ve parfümde kokmuyor. Kirpik kıvırma işleminden sonra uygulasanız, iki kat takma kirpik görüntüsü veriyor.


3- Golden Rose Maxim Eye Mascara!

Golden rose rimel
Golden rose rimel


Fiyatı çok ucuz ama en iyi rimellerden diyebilirim. Öncelikle fiyata bakınca bu rimelden iyi bir performans beklemez kimse. Kullandığınızda gerçekten çok şaşırıyorsunuz. Dolgun olmayan kirpikler için gayet uygundur. Kirpiklerinizi fazlasıyla hacimlendirecektir.


4- The balm Mad Lash Mascara!

The balm rimel
The balm rimel


Bu rimeli daha çok kirpikleri kısa olanlar için önerebilirim. Gerçekten kısa kirpikleri bile upuzun uzatıyor. Asla topaklanma yapmaz ve hemen akmaz. Gözlerinizde ipek kirpik varmış gibi etki verecektir. Üstelik görüntüsü de tatlı ve hoş.


5- Faberlic Glam Team Mascara!

Hayvanlar Üzerinde Deney Yapmayan Markaların En İyi Rimellerini Öneriyorum!


Rusya'nın dev markası olan Faberlic asla hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Bu yüzden şu an bu markanın rimelini kullanıyorum. İçim bu konuda çok rahat. Kısa var karışık kirpikleri bile tek tek ayırır ve uzatır. Hatta o kadar uzatır ki doğal kirpikleriniz sanki fazla uzunmuş gibi gösterir. Kirpiklerinizi simsiyah yapacaktır. Kesinlikle birbirine yapışmaz ve akmaz. Güzel kirpikler için deneyin derim.

Bencemi okuyan herkese teşekkürlerimi bildiriyorum! Umarım beğenirsiniz.

Hayvanlar Üzerinde Deney Yapmayan Markaların En İyi Rimellerini Öneriyorum!
22 Görüş