En Çok Oy Alan Yüz Paleti Rimmel London Kate Sculpting Palette'i Deniyorum!

Herkese merhaba kızlar,

Geçenlerde size 3 şıktan oluşan bir anket sunmuştum. Ankette size üç yüz paleti içinde hangisini merak ettiğinizi sordum ve çoğunluk oyunu Rimmel London Kate Sculpting Palette'den yana kullandı. Ankete buradan bakabilirsiniz. Ben de bunun üzerine bu paleti gittigidiyor'dan sipariş ettim. Dün elime geçti ve kullandım, şimdi de sizlere en çok merak ettiğiniz palet hakkında ilk izlenimlerimden bahsedeceğim.

En Çok Oy Alan Yüz Paleti Rimmel London Kate Sculpting Palette'i Deniyorum!

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Ürün mini bir yüz paleti, aydınlatıcı, allık ve kontürden oluşuyor. Mini olmasına bakmayın, uzun süre kullanabilirsiniz, çünkü ürünün kalıcılığı oldukça iyi ve gün boyu yenilemenize gerek kalmaz. 001 Golden Sands, 002 Coral Glow ve 003 Golden Bronze olmak üzere üç renkten oluşuyor. Ben 001 Golden Sands rengini aldım.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Kontür rengi, çoğu kontür paletinin ve kontür sticklerin aksine oldukça doğal duruyor. Eğer beyaz tenli ya da açık buğday tenliyseniz, fark etmişsinizdir ki çoğu kontür rengi oldukça koyu ve açık ten renginde oldukça koyu kalıyor ve en ufak hatada makyajımız mahvoluyor. Bu palet ise bizim için kesinlikle çözüm. Renkleri o kadar doğal duruyor ki, kesinlikle abartıdan uzak ve günlük kullanıma uygun.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Birçok kontür ve yüz paletim var. En sevdiğim ürün yüz paletleri diyebilirim. Bir palet almak istiyordum yine ve aklımdaki üç markayı KizlarSoruyor'un bakımlı kızlarına sordum. En çok oy aldığı için de bu markayı tercih ettim. Oy verenlere teşekkür ederim sayenizde güzel bir yüz paletim oldu.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Fiyatı piyasadaki çoğu yüz paletine göre oldukça uygun. Ona rağmen, pahalı ürünlerin yapamadığını yaptı; tozutmuyor, kalıcı ve renkleri harika. Özellikle allığının pembesine vuruldum, soğuk alt tonlu çok tatlı bir pembe çünkü. Aydınlatıcısı ise gelinin kız kardeşi makyajında olduğu gibi yoğun simli değil ve ışıltıları çok natürel. Bu fiyata böylesi zor bulunur.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Eğer cildinizde doğal duracak, hafif parıltıları olan, kalıcı ve en ufak hatada makyajınızı batırmayacak bir palet istiyorsanız bu paleti mutlaka alın. Benim tavsiyem, kontür rengini kaşık fırçası ile uygulayın, çok daha güzel sonuç veriyor :)

Rimmel London Kate Sculpting Palette 001 Golden Sands

GittiGidiyor
39,90 TL

3|2
52
GingerLady KizlarSoruyor'da Fenomen
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Aynı palet bende de var ama çok toz oluyor ya ben çok memnun değilim burnuma falan kaçıyo hapşuruyorum😄 Ama 3 ü 1 arada olması güzel

  0|0
  0|0
  • Ben kaşık fırçası ile kontür rengini ve allığı, ıslak sünger ile de aydınlatıcıyı uyguladım. Öyle olunca neredeyse kremsi geldi bana yapısı.

  • Ben de öyle yapayım bari.

  • Bir kere öyle de dene :) Tozuttuğunu düşündüğün her ürün için ıslak sünger çok iyi bir yöntem. Gerçi ben hep ıslak sünger kullanırım fark etmiyorum ondan :D

 • Dogal duranlar daha hos. Digerleri hapishane parmakligi gibi görünüyor

  1|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 50

Yükleniyor...