Fenerbahçe'nin attığı tweet eleştiri yağmurunda! 'Yardım ediyoruz' demek için gerek var mıydı?

Gizli Üye
ülke bu kadar zor durumdayken hala kendilerine 'En büyük Sivil Toplum Kuruluşu' olarak aksettirmeleri eleştiri yağmuruna tutuluyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun, çok geçmiş olsun :(
Fenerbahçenin attığı tweet eleştiri yağmurunda! Yardım ediyoruz demek için gerek var mıydı?
Fenerbahçe'nin attığı tweet eleştiri yağmurunda! 'Yardım ediyoruz' demek için gerek var mıydı?