Hepimize çok geçmiş olsun! Deprem bölgesinde siz veya tanıdıklarınızın durumları nasıl?

MustiEmre u

Maalesef haftaya kötü bir başlangıç oldu. Hepimiz biliyoruz ki ülkemiz depremlerin sıkça yaşandığı bir coğrafyaya sahip. Sabah öğrendiğimde zaten uyku muyku bırakmadı.

Canlar, deprem bölgesinde siz veya tanıdıklarınızın durumları nasıl?

#MustiEmre

Hepimize çok geçmiş olsun! Deprem bölgesinde siz veya tanıdıklarınızın durumları nasıl?