6 yaşında bir kızla yani çocukla evlenmek nasıl bir sapıklık?

Dostoviski
Ve bu bizim gözümüzün önünde oluyor başka ülkede olsa yer yerinden oynadı ,
İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın Onursal Başkanı Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşında evlendirdiği ve istismar edilmesine müsaade ettiği kızının “düğün fotoğrafları” ortaya çıktı
6 yaşında bir kızla yani çocukla evlenmek nasıl bir sapıklık?