Bir sahte doktor vakası daha! Devlet hastanesinde bir yıldır sahte doktorluk yapan kadını duydunuz mu?

MeraklıModacı

Tekirdağ'da bir devlet hastanesinde sahte diplomasıyla tam 1 yıldır doktorluk yapan Ayşe Özkiraz'ı duydunuz mu?

Böyle bir şey nasıl olabilir? Bir de devlet hastanesinde. Sahte doktorun ameliyatlara bile girdiği söyleniyor...

Bir sahte doktor vakası daha! Devlet hastanesinde bir yıldır sahte doktorluk yapan kadını duydunuz mu?