Türkiye neden böyle bir ülke böyle giderse sonumuz ne olacak sizce?

Gizli Üye

Türkiye de neden insanlar çok kavgacı neden sürekli hep cinayet haberleri geliyor yok hayvan cinayeti ya kadın cinayetleri ne olacak sonumuz böyle merak ediyorum haberlerde gördüm bugün Türkiye de bir barınak çalışanı bir köpeğin kafasına kürekle vura vura köpeği öldürmüş o hayvana yazık oda candır Allahın verdiği canı Allahtan başka kimse alamaz. Türkiye neden böyle bir ülke böyle giderse sonumuz ne olacak sizce?

Türkiye neden böyle bir ülke böyle giderse sonumuz ne olacak sizce?