Salman Rushdie ölmek üzere! Salman Rushdie'nin bıçaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Salman Rushdie ölmek üzere! Salman Rushdienin bıçaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

New York'taki bir konferansta bıçaklanan Şeytan Ayetleri kitabının yazarı Salman Rushdie'nin durumu ağır, yazarın ölmek üzere olduğu bildirildi. Solunum cihazına bağlı olan 75 yaşındaki yazarın karaciğerinin zarar gördüğü belirlendi. ABD'nin New York eyaletinde bir konferans esnasında bıçaklı saldırıya uğrayan Şeytan Ayetleri kitabının yazarı Salman Rushdie'nin, tedavisi devam ediyor. Şeytan Ayetleri kitabını yazmasından sonra yazar hakkında Ayetullah Humeyni tarafından ölüm fetvası verilmişti. Görgü tanıkları, New York'un Chautauqua Enstitüsü'nde konferans vermek için sahneye çıkan Rushdie'nin, siyah giyimli ve maskeli bir kişinin saldırısına uğradığını anlattı.

https://gazeteoksijen.com/dunya/bicakli-saldiriya-ugrayan-yazar-salman-rushdienin-durumu-agir-159403

İyi oldu
Kötü oldu
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Salman Rushdie ölmek üzere! Salman Rushdie'nin bıçaklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?