Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kuraları açıklandı. Hiç kura kazanan tanıdığınız var mı?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kuraları açıklandı. Hiç kura kazanan tanıdığınız var mı?

Başvuru şartı olarak TC vatandaşlığının ve 1 yıllık ikametin yeterli olduğu kuralara katılımda, son birkaç yılda vatandaşlık alan kişilerin yoğun başvurusu sonuçlara yansımaya başladı. Son olarak geçen ay yapılan İstanbul Kayabaşı 3. ve 4. Etap evlerinin kuralarında 3 artı 1 dairelerden kazanan talihliler içinde yabancı isimler dikkati çekti.

https://t24.com.tr/haber/toki-nin-kurasindan-suriyeliler-cikti,1051480

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kuraları açıklandı. Hiç kura kazanan tanıdığınız var mı?