Horoz kesilmek üzereyken Allah dedi! Siz olsaydınız keser miydiniz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Horoz kesilmek üzereyken Allah dedi! Siz olsaydınız keser miydiniz?
Antalya Manavgat'ta dün bir horoz bıçağı görünce ''Allah'' diye bağırmaya başladı. Kesilmek üzereyken dile gelen horoz Allah diye bağırmaya başladı. Horozun Allah diye bağırdığını duyan vatandaş kesmekten vazgeçti. Yaşadıkları şok anını anlatan vatandaş, Bıçağı boynuna dayayıncaya kadar her şey normaldi. Bıçağı dayayıp tam keseceğim sırada 'Allah' diye bağırmaya başladı. Birbirimizin yüzüne baktık. Ses horozdan geliyordu. Allah diye yalvaran bir hayvanı kesemeyeceğimizi anlayıp vazgeçtik” dedi. Bu horoz ölene kadar krallar gibi bakılacak artık kesilmeyecek.
https://www.mynet.com/antalya-da-soke-eden-an-horoz-once-allah-sonra-anne-diye-bagirmaya-basladi-adeta-yalvariyordu-110106933529
Horoz kesilmek üzereyken Allah dedi! Siz olsaydınız keser miydiniz?