Nihal Yalçın'ı şiddet görürken çizdi, sosyal medyada tepki yağdı! Fikirlerin nedir?

Altinbasakk
Nihal Yalçını şiddet görürken çizdi, sosyal medyada tepki yağdı! Fikirlerin nedir?
Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasında yaşananlar ve sonrasında söylenenler son günlerin en çok konuşulan konularından. Furkan Şimşek isimli resim öğretmeni de Tamer Karadağlı'ya destek (!) için ünlü aktörün Nihal Yalçın'a şiddet göstererek ödülünü verdiği bir karikatür çizdi.
ayrica Furkan Şimsek'i karikatür cizmeye Tayyip Erdoğan'ın teşvik ettigi öğrenildi.

https://onedio.com/haber/nihal-yalcin-i-siddet-gorurken-resmeden-resim-ogretmenine-tepkiler-cig-gibi-yagdi-1008909
Nihal Yalçın'ı şiddet görürken çizdi, sosyal medyada tepki yağdı! Fikirlerin nedir?