Selçuk Ural "Ülkemizin yüzde 90'ı kıro" dedi! Ne diyorsun bu fikrine?

Altinbasakk
Hakan Ural'dan 'Ülkemizin yüzde 90’ı kıro' diyen Selçuk Ural’a tepki
Selçuk Ural, "Ülkemizin yüzde 90’ı kıro ve kültürsüz” diyerek Müslüm Gürses ve Ferdi Tayfur dinleyenleri ‘kıro’ ilan etmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunuculuğunu yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında bugün, Selçuk Ural’ın açıklamalarına yer verildi. Hakan Ural programda “kıro” tartışmasına tepki gösterdi.
Selçuk Ural "Ülkemizin yüzde 90'ı kıro" dedi! Ne diyorsun bu fikrine?