Türkiye'ye yeni 78 katlı Merkez Bankası sürprizi! ABD 10, Japonya 4, İngiltere 10 katlı bina kullanırken tek eksiğimiz bu muydu?

Lapadulaa
İtibardan tasarruf olmaz diye diye nereye geldik. Görende dolar bizim para birimimiz sanacak.
Türkiyeye yeni 78 katlı Merkez Bankası sürprizi! ABD 10, Japonya 4, İngiltere 10 katlı bina kullanırken tek eksiğimiz bu muydu?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada Amerikan Merkez Bankası 6 katlı yanlış oldu baslikta.
Türkiye'ye yeni 78 katlı Merkez Bankası sürprizi! ABD 10, Japonya 4, İngiltere 10 katlı bina kullanırken tek eksiğimiz bu muydu?