Aşı olmadığı için otobüse alınmadı, 8 gündür yürüyor. Aşı olmamak bir tercih mi?

Kiz_Kişisi
Aşı olmayı ve PCR testi yaptırmayı reddeden Ahmet Tanman, şehirler arası seyahatlerde aşı ve PCR zorunluluğu nedeniyle otobüse binemeyince, yaşadığı duruma tepki göstermek için Ankara’dan İstanbul’da bulunan evine doğru protesto yürüyüşü başlattı.
Aşı olmadığı için otobüse alınmadı, 8 gündür yürüyor. Aşı olmamak bir tercih mi?