9 gü

Başkan Mansur Yavaş, 2021 Dünya Belediye Başkanı ödülünü aldı. Ne düşünüyorsunuz?

06romeo
🏆
🏆
City Mayors Foundation (Belediye Başkanları Vakfı) tarafından düzenlenen "2021 Dünya Belediye Başkanı" ödüllerinin sahiplerini buldu.

21 ülkeden 32 belediye başkanının aday olduğu organizasyonda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın "2021 Dünya Belediye Başkanı Başkent Ödülü"nü kazandığı açıklandı. 🥇

BAŞKAN YAVAŞ: BU BAŞARI 6 MİLYON ANKARALININ
AA'nın bugünkü haberine göre; vatandaşların alkışları arasında sahneye çıkan Yavaş, "Sevgili hemşehrilerim, biraz önce İngiltere'den açıklanmış. Tabii son derece mutlu olduk. Ama bu başarı Mansur Yavaş'a ait değil, 6 milyon Ankaralının. İnşallah sizlerin adına bu ödülü alacağım. Hepinize sonsuz sevgi ve saygılar sunuyorum." dedi. 🏅

Ben de Ankara’da yalayan bir yurttaş olarak, Sayın Mansur Yavaş’ı tebrik ediyorum. Başkanın bugün kazandığı bu ödülden haberiniz var mı?
14.09.2021

#06romeo 😎
Güncellemeler:
8 gü
Çok Süper bir soru sormuşum, sorum artık vitrinde!  Şimdi sorumu daha çok üye görecek.
😎 Teşekkürler sevgili dostlar, bu başarı sizin.👏🏻🧿
Başkan Mansur Yavaş, 2021 Dünya Belediye Başkanı ödülünü aldı. Ne düşünüyorsunuz?
26
50
Görüşünü yaz