Türk Tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy Hayatını kaybetti. Bütün ustalar gidiyor tek tek. Ne düşünüyorsunuz?

C4N197
Türk Tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy Hayatını kaybetti. Bütün ustalar gidiyor tek tek. Ne düşünüyorsunuz?
Türk tiyatrosunun bir dev ismi daha aramızdan ayrıldı ferhan Şensoy tedavi gördüğü İstanbul tıp fakültesi’nde 70 yaşında hayatını kaybetti. Çok üzüldüm. Bütün ustalar gidiyor tek tek.
Güncellemeler
+1 yıl
Allah Rahmet Eylesin.
Türk Tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy Hayatını kaybetti. Bütün ustalar gidiyor tek tek. Ne düşünüyorsunuz?