Manavgat yangını için "Burayı 1000 TL karşılığında ben yaktım." dedi. Sizce nasıl bir ceza almalı?

kaanartan
Ali Y. isimli şahıs bir tanıdığı olan Özlem T.'ye ses kaydı atıyor. Kayıtta benzin döke döke, yaka yaka ilerledim diyor. Kadın ses kaydı ile birlikte polise gidince Ali Y. madde bağımlısı olduğunu ileri sürüyor. İfadeler kanımı dondurdu resmen, o kadar canlı hayatını kaybetti yazıklar olsun. Sizce nasıl bir ceza almalı?

Manavgat yangını için "Burayı 1000 TL karşılığında ben yaktım." dedi. Sizce nasıl bir ceza almalı?