2 ay

2023 de neler olur?

Gizli Üye
Evet soru açık, sizce ne olur 2023 de? Ben chpye oy atmış biri olarak kazanacaklarını düşünmüyorum ve chp genel başkanından dolayı falan da değil seçmeninden dolayı kazanamayacagini düşünüyorum çünkü k. k. bu ara iyi muhalefet ediyor. Garip bir seçmeni var? Et yiyene kurban vahsettir, sen canisin diyorlar, taciz tecavüz olayların da " kanıt var mı" diyene kadın dusmani, tecavüzcü tacizci falan diyorlar, insanların saygı duyduğu şeylere hakaret eden lgbtlilere tepki gösterenlere " homofobik " diyorlar, Türk olduğunu söyleyene direk ırkçı diyorlar. Ben şahsen alevi solcu Kürt olarak açıkçası hiç oy veresim gelmiyor artık sol kesime. Yazık bu halka, dini var diye ahlaka ihtiyaç duymayanlarla , rakı içip çıplak gezmeyi laiklik sananlar arasında kafayı yiyecekler. Solun gericisi adamı medeniyetten, sağın gericisi adamı dinden eder. Ya ben de bı anormallik var ya da ben alevi solcu Kürt değilim. Önüne gelene saldırıyorlar abi, amaçları ne? Bu seçmenle biz daha bugunleri de çok ararız gibi duruyor.
Güncellemeler:
2 ay
Baksana aga lgbtliler saldırmaya başladı zaten 😂. Gerek yok abi bunlar kalsınlar.
2 ay
Güncelleme
2023 de neler olur?
1
5
Görüşünü yaz