2 ay

Ülkenin sınırı yol geçen hanı mı?

HyperEnergyy
Ne bu sürekli mülteci gelip duruyor. Bu kadar kolay mı ya bir devlete girmek! Suriyeliler yetmedi şimdi bir de afganlar başladı. Bu konuda hiç hümanist olamayacağım. Ülkesini seven çoğu kişi istemiyor bu mültecileri. 20 yıl sonra nasıl büyük bir problem olacağının kimse farkında değil herhalde. Özellikle çok başarılı hükümetimiz!!

Daha geçen bir afganlı bir kıza tecavüz etmeye kalkmış. Bunları ülkeye alan, sürekli din üzerinden siyaset yapanların hiç mi vicdanı sızlamıyor merak ediyorum.

Yeter arap seviciliğinden fenalık geldi artık! Ne olduğu belli olmayan medeniyet nedir bilmeyen insanları bu ülkeye sokmaktan vazgeçin.

O ihaleyi bu ihaleyi şu ihaleyi arap kardeşlerimize! sat, ülkeyi mültecilerle doldur demografik yapıyı boz. Ekonominin içine et, ormanları katlet, adaleti yık, yandaşlarına çift maaş bağla, kendi insanından önce turistleri düşün, millet yararına olabilecek herşeyi mecliste oylarla yandaş partinle birlikte reddet ve daha bunun gibi bir dünya şey.

İnsanlar bu dünyaya bir kere geliyor. Ve bu ülke insanları haberlerde artık sürekli yeni bir sorunla karşılaşmaktan bıktı. Mültecilerden çok ayrı bıktı!!!
Ülkenin sınırı yol geçen hanı mı?
2
2
Görüşünü yaz