Koronavirüs geçirenlerin yüzde 30’unun saçı döküldü. Aşı olmak mı, saçlarınızı feda etmek mi?

CharlieBrown
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Zekayi Kutlubay, saç dökülmesi problemi yaşayan yaklaşık binin üzerinde hastayı taradıklarını belirterek, "İlk verilere göre koronavirüsü geçirenlerin yüzde 25 ile 30'unda saç dökülmesi görülüyor" dedi.
Aşı olurum
Saçlarımı feda ederim de aşı olmam
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Koronavirüs geçirenlerin yüzde 30’unun saçı döküldü. Aşı olmak mı, saçlarınızı feda etmek mi?