3 ay

2023 Türkiye genel seçimi olsa sizce ben AK Parti’ye oy verir miyim?

SiyahMaskeli

Uzun zamandır yaptığım paylaşımlardan dolayı birçok insan benim AK partili olduğunu düşünmüş olabilir böyle bir izlenim yaptım çünkü halkın hala düşüncesinin ne olduğunu anlamak istedim hani televizyonlara çıkıp da ya da bir sosyal medya mecralarında herkes her şeyden şikayet ediyor ya özellikle AK parti hükümetinden ma özellikle gördüm ki hala İnsanlar bir şeylerden şikayetçi değil yani hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş, Ben AK partili değilim ama bugün seçim olsun düşünüyorum da Ahmet Davutoğlu Ali Babacan Zaten AK parti içinden çıkma ona kim güvenip de oy verecek, Kem ki al Kılıçdaroğlu dediğiniz adam her şeyi itiraz eden hiçbir şeyi beğenmeyen hiç bir günden bir güne takdir etmeyen parti koltuğuna oturmuş ve kendi içindeki adamları kaçırmış birisi

Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgül zaten hiç şansları yok iki seçenek kalıyor Recep Tayyip Erdoğan ve Meral Akşener, işte insanın aklı da burada tıkanıyor. Kararsız durumda kaldım.

#SiyahMaskeli

#OyKullan

06.07.2021 ---- 18.49
Evet verirsin
A seç
Hayır vermezsin
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
3 ay
Evet arkadaşlar şu ana kadar doğru tahmin ettiniz belki birkaç gün boyunca AK partili gibi yayınlar yaptım ama kesinlikle oy vermem ama CHP de vermem erecek olursam Muharrem İnceye vereceğim
20
35
Görüşünü yaz