Yeniakit müsilaj icin Ekrem İmamoğlu'nu suçladı! Sizce de suçlu İmamoğlu mu?

Altinbasakk
Yeniakit müsilaj icin Ekrem İmamoğlunu suçladı! Sizce de suçlu İmamoğlu mu?

Ekrem’in salyası Körfez’i de sardı
CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun işbilmezliği sebebiyle İstanbul kıyılarında başlayan deniz salyası (müsilaj) Marmara Denizi’nden sonra Körfez’i de sardı.

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun iş bilmezliği sebebiyle İstanbul kıyılarında başlayan deniz salyası (müsilaj) Marmara Denizi’nden sonra Körfez’i de sardı. Çanakkale Boğazı’na ilerleyen kirlilik, vatandaşları tedirgin ediyor.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ise, “Arıtma tesislerini ‘temel atmama’ törenleri ile durduran CHP zihniyetinin İstanbul’umuzu getirdiği durumun fotoğrafıdır. Milletimiz müsterih olsun, her zaman olduğu gibi bu sorunu çözecek olan yine Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti iktidarıdır” dedi. Öte yandan, İTÜ’te üretilen filtrelerin, Marmara Denizi’nde müsilajın ortaya çıkmasına neden olan evsel ve endüstriyel atıkların arıtılmasında yüzde 99 başarı sağladığı belirtildi.
Yeniakit müsilaj icin Ekrem İmamoğlu'nu suçladı! Sizce de suçlu İmamoğlu mu?