Süleyman Soylu yaptığı mitingde "Ekonomi Temmuz'da şaha kalkacak" dedi. Sizce de ekonomi şahlanır mı?

Altinbasakk
ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, ABD; ÇATLAYACAK, PATLAYACAK.

Size bir şey söyleyeyim mi? Ama başkaları çatlayacak, kıskanacaklar göreceksiniz. Temmuz ayından itibaren benim ülkemin ekonomisi öyle bir atağa kalkacak ki, öyle bir sıçrayacak ki, öyle bir büyüyecek ki etrafımızdaki Almanya'sı da, Fransa'sı da, İngiltere'si de, İtalya'sı da, hele o her şeye burnunu sokan Amerika'sı da çatlayacak, patlayacak. Hazır mıyız buna?” diye konuştu.
Kaynak
Süleyman Soylu yaptığı mitingde "Ekonomi Temmuz'da şaha kalkacak" dedi. Sizce de ekonomi şahlanır mı?