Muharrem İnce’nin Memleket partisi Yüzde kaç oy alır sizce, chp’yi geçer mi? Chp %17 çıkmıştı ince ayrılmadan önce?

XoxBurak
İnce gerçek chp burda toplanıyor, pkk ile ittifak yaptılar hainler chp’yi ele geçirdi dedi.
Muharrem İnce’nin Memleket partisi Yüzde kaç oy alır sizce, chp’yi geçer mi? Chp %17 çıkmıştı ince ayrılmadan önce?