Peki buna ne demeli?

BBB93
Eski futbolcu Emre Aşık boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık tarafından "Sonun Vatan Şaşmaz gibi olacak" şeklinde tehditler aldığı için koruma kararı aldırmıştı. Yağmur Aşık'ın sevgilisi Erdi Sungur'un açıklaması: "Yagmur bana Emre'yi depoya bağlayıp önünde sevişeceğiz, sonra bir kurşun sıkıp öldüreceğim, hatta Emre'yi insanı kemiğiyle yiyen domuzların önüne atacağım demişti.
Emre Aşık eşi Yağmur Aşık tarafından tehdit edildiği gerekçesiyle tekrar karakola başvurdu. Emre Aşık'ın avukatı "Yağmur aşık hakkında adam öldürmeye teşebbüs suçundan dava açıldı" dedi.

Bu nasıl bir psikopatlık ne tür ruh hastaları var. Bir insan nasıl düşünebilir bu kadar korkunç şeyleri benim aklım almıyor.

Sonuç olarak kadına şiddete karşı olduğumuz kadar, erkeğe şiddete'de karşıyız. Bu tür korkunç insanlar tedavi edilsin bir zahmet.
Peki buna ne demeli?