Telsim'e borcunuz var mı? Telsim borç sorgulaması yaptınız mı?

Gizli Üye
Telsim yıllar önce TMSF 'ye geçmişti ve sonra Vodafone 'a satıldı. Fakat borç alacakları aktarılmadığı için Vodafone borç takibi yapmadı telsim abonelerine ve sıfırdan abonelik verdi onlara. Yıllar önce telsim faturalarını ödemeyen şirket ve şahıslara avukatlar "telsime borcunuz var ödeyin yoksa icra" diye mektuplar gönderiyormuş. Olay ayyuka çıkınca herkeste "acaba benim de borcum var mıydı" telaşı sardı.
Telsim'e borcunuz var mı? Telsim borç sorgulaması yaptınız mı?
Sorgulamayı şuradan yapabilirsiniz ancak yoğunluktan çöktü sanırım;
Telsim borç sorgulama

Tüketici derneği başkanı ise buna itibar edilmemesi gerektiğini, 10 yıllık zaman aşımı süresi dolduğundan hiçbir şey alamayacaklarını, yalnızca bazı işgüzar avukatlık bürolarının bunu yaptığını duyurdu.
Telsim'e borcunuz var mı? Telsim borç sorgulaması yaptınız mı?