Sizce her şey planlı mı? İnsan sağlığı üzerinden oyun olur mu?

aimPediatrician
▪1720 Veba
▪1820 Kolera Salgını
▪1920 İspanyol Gribi
▪2020 Korona Virüsü

Görünen o ki her yüzyılın başında bir salgın olmuş. Sizce her şey planlımı? Yoksa spontane mi?

#CoronaVirüsü'nün Görüldüğü Ülkeler:
Çin
Tayvan
Japonya
Tayland
Güney Kore
ABD
Malezya
Pakistan
Fransa
Rusya
Meksika
Kanada
Brezilya
Avustralya
Nepal
Singapur
Hong Kong
Almanya
Vietnam
Makao
Birleşik Arap emirlikleri
Sizce her şey planlı mı? İnsan sağlığı üzerinden oyun olur mu?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Sizce her şey planlı mı! İnsan sağlığı üzerinden oyun olur mu?
Güncellemeler
+1 yıl
#SONDAKİKA Rusya, koronavirüs salgını nedeniyle Çin ile olan kara sınırını kapatma kararı aldı #koronavirüs

twitter.com/.../1222817332025864193?s=20
Sizce her şey planlı mı? İnsan sağlığı üzerinden oyun olur mu?